'

˲ϲ-2007: Ҳ ί ˲ϲί ί
- Ѳ
06.02.2007

Третій день змагань для національної дефлімпійської збірної виявився  досить успішним: наші лідери тернополянин Андріїшин Андрій та киянка Марина Кулеш знову поповнили скарбничку медалей нашої команди.

Цього разу Андрій завоював срібну нагороду у дуатлоні (половина дистанції класичним стилем, половина – вільним стилем) на дистанції 20 км, а п’ятнадцятирічна Маринка Кулеш – знову ж таки бронзову нагороду у дуатлоні на дистанції 15 км.

Цікавим є той факт, що Андрій, як і вкотре йшов 2/3 дистанції першим і лише вкінці його переміг росіянин Тищенко Сергій. Два лідери просто упали на сніг, коли перетнули фінішну лінію, а згодом росіянин, коментуючи гонку, сказав, що перемогти нашого двадцятирічного дефлімпійця було надзвичайно важко: лише долі секунди стали вирішальними у цьому спортивному поєдинку.

Жіноча збірна принесла теж немало переживань вболівальникам нашої дефлімпійської збірної: дев’ятнадцятирічна киянка Лаврик Анастасія практично всю дистанцію йшла другою, проте вкінці завоювала 4-те місце.