ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Травень ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
"Читати на рівних" - всеукраїнський благодійний проект Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
09.07.2013

dsc_0216_800x600.jpgПрес-конференція ініціаторів соціальної програми "Читати на рівних", які розказали про всеукраїнський благодійний проект, мета якого - збір коштів на виготовлення книг шрифтом Брайля для незрячих та слабозорих дітей

9 липня об 11.00, у Прес-центрі Укрінформу (1-й поверх) відбулась прес-конференція ініціаторів соціальної програми  "Читати  на  рівних", які  розказали про  всеукраїнський  благодійний  проект,  мета  якого збір коштів на  виготовлення  книг шрифтом Брайля для  незрячих та  слабозорих дітей.  Організатор - ВГО "Національна  асамблея інвалідів  України".

 

 

dsc_0237_800x600.jpgУчасники: Валерій Сушкевич - Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, голова Всеукраїнського громадського об'єднання «Національна Асамблея інвалідів України»; Олексій Погорелов - генеральний директор Української Асоціації видавців періодичної преси; Ірина Новікова - директор агентства інтегрованих маркетингових комунікацій Talan Communications; Олена Лобова - директор видавничого дому Perekhid Publishing House.

 

Підсумкові матеріали:

Ініціатори благодійного проекту «Читати на рівних» зберуть кошти на видавництво книг шрифтом Брайля

З метою збору коштів на виготовлення книг шрифтом Брайля для незрячих та слабозорих дітей у державі стартував всеукраїнський благодійний проект «Читати на рівних».


Про це повідомив на прес-конференції в Укрінформі голова Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, голова Всеукраїнського громадського об'єднання "Національна Асамблея інвалідів України" Валерій Сушкевич.


«Національна Асамблея інвалідів України" ініціювала спільно з Українською Асоціацією видавців періодичної преси всеукраїнський благодійний проект «Читати на рівних» задля збору коштів на виготовлення книг шрифтом Брайля для незрячих та  слабозорих дітей», - сказав Сушкевич.


За його словами, ситуація з видавництвом книг для незрячих читачів в Україні є катастрофічною: «За останні вісім років була видана лише одна художня книжка шрифтом Брайля, а за програмою міністерства освіти у 2011 році не побачив світ жоден із 18 запланованих підручників. Тим часом у спеціалізованих інтернатах незрячі діти лише на 10-15 відсотків забезпечені підручниками, які здебільшого були видані ще за радянських часів».

 


У свою чергу генеральний директор Української Асоціації видавців періодичної преси Олексій Погорєлов запевнив у готовності вітчизняних ЗМІ долучитися до інформування громадськості про необхідність збору коштів задля реалізації такого благодійного проекту. «Членами асоціації є 75 видавничих компаній. Це приблизно 350 друкованих та 150 інтернет-видань. Ми відразу відгукнулися на ініціативу «Національної Асамблеї інвалідів України", оскільки усвідомлюємо необхідність читання книжок незрячими дітьми», - сказав він, зауваживши, що загалом проблема з читанням книжок в Україні, як свідчать дослідження, невтішна.
Як наголошували інші учасники прес-конференції, потреба слабозрячих і тотально незрячих людей в книгах істотно перевищує аналогічну потребу звичайних українців. За даними Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського, зрячий українець в середньому за рік читає 12 книг, а користувач спеціалізованої бібліотеки для сліпих - 50.

 


«Ми ставимо завдання привернути увагу суспільства до проблем людей із інвалідністю, щоб вони відчули себе рівними серед рівних», - зауважила партнер проекту, директор агентства інтегрованих маркетингових комунікацій Talan Communications Ірина Новікова.

 


За словами директора видавничого дому Perekhid Publishing House Олени Лобової, рекламна кампанія у ЗМІ зі збору коштів розпочнеться у вересні та жовтні. «Ми розраховуємо зібрати 2 млн грн для того, щоб до кінця року випустити 4200 примірників. Першою книжкою, швидше за все, стане книжка Івана Франка «Лисиця та журавель»,  - сказала вона, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

 


dsc_0242_800x600.jpgПід час прес-конференції був укладений Меморандум про реалізацію спільного всеукраїнського проекту «Читати на рівних» між Всеукраїнським громадським об'єднанням «Національна Асамблея інвалідів України» та Української Асоціації видавців періодичної преси, під яким свої підписи поставили Валерій Сушкевич та Олексій Погорєлов.

 

 

Джерело: Укрінформ, фото - прес-служба Національної Асамблеї інвалідів України

 
< Попередня   Наступна >