ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Цікава подія у вітчизняному спорті Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
12.07.2013

3_640x480.jpgСьогодні, 12 липня 2013 року, відбулась цікава подія: Національний комітет спорту інвалідів України став підписантом унікального міжнародно-правового документу: МЕМОРАНДУМУ про реалізацію спільного благодійного проекту між  Китайсько-українською асоціацією з реалізації міжнародних проектів та Національним комітетом спорту інвалідів України.

 

10_640x480.jpgЗа думкою сторін-підписантів, спільна злагоджена діяльність в рамках цього документу стане запорукою реалізації ідеї соціально відповідального бізнесу для утвореної саме для співпраці з Національним комітетом спорту інвалідів України Китайсько-українською асоціацією з реалізації міжнародних проектів та слугуватиме подальшому активному розвиткові паралімпійського та дефлімпійського рухів в Україні, реабілітації людей з інвалідністю - громадян України  -  засобами фізичної культури і спорту. До речі, Асоціація зібрала команду, до складу якої входять представники провідних державних підприємств, що спеціалізуються на сільському господарстві, інфраструктурі та фінансових секторах, що працюють відповідно до «Програми  комплексного сільського господарства між Китаєм та  Україною».

 

2_640x480.jpgДо речі, підписання цього документу було ініційовано власне китайською стороною, яка високо оцінила динаміку розвитку фізичної культури і спорту інвалідів в Україні, а також те, що завдяки керівництву президента Національного комітету спорту інвалідів України, Паралімпійський комітет України досяг надзвичайно великих успіхів на міжнародній паралімпійській арені. Власне, за динамікою розвитку спорту інвалідів насьогодні Україна вважається одним із лідерів паралімпійського та дефлімпійського руху у світі.

 

У цілому, співпраця Асоціації та Комітету покликана слугувати подальшому розвиткові та популяризації фізичної культури і спорту людей з інвалідністю, створенню належних умов для занять фізичною культурою і спортом інвалідів, їх всебічної реабілітації в суспільстві, а також розвитку паралімпійського та дефлімпійського руху в Україні.

 

Цей Меморандум про співпрацю щодо реалізації спільного благодійного проекту укладено між Китайсько-українською асоціацією з реалізації міжнародних проектів в особі Виконавчого директора Асоціації Льоу Хуаньліна, з одного боку, та Національним комітетом спорту інвалідів України особі Президента НКСІУ Сушкевича Валерія Михайловича, з іншого. В урочистій процедурі підписання Меморандуму брав участь також і Міністр молоді та спорту України Равіль Сафович Сафіуллін.

7_640x480.jpg

Підписанти цього міжнародно-правового документу погодились співпрацювати виходячи із розуміння необхідності створення та забезпечення умов для занять фізичною культурою і спортом інвалідів України, як складової частини їх активного способу життя, фізкультурно-спортивної та соціальної реабілітації.

 

Співпраця в6_640x480.jpg рамках указаного Меморандуму буде здійснюватись упродовж 2013-2015 років відповідно до наступних напрямків діяльності:

 - Проект – це спільна ініціатива Асоціації і Національного комітету спорту інвалідів України для підтримки благодійними коштами розвитку і популяризації спорту серед інвалідів, створенню умов для занять фізичною культурою і спортом інвалідів, їх себічної реабілітації в суспільстві, а також розвитку паралімпійського та дефлімпійського руху.

 - Обмін інформацією та поглядами щодо питань, пов’язаних зі спортом інвалідів та їх реабілітацією засобами фізичної культури, а також іншими напрямками, що можуть бути предметом спільного інтересу.

 - Обмін запрошеннями для участі у засіданнях, конференціях, семінарах та наукових форумах фізкультурно-спортивної тематики, що проводяться обома в Україні та в КНР.

 - Залучення до спільної діяльності представників та експертів підприємств та установ, громадських організацій України та КНР. 

 

Національний комітет спорту інвалідів України вбачає у такій співпраці великий потенціал для розвитку фізичної культури і спорту інвалідів України, їхньої реабілітації засобами фізичної культури і спорту, забезпечення більш потужної участі національних команд у  ХІ зимових Паралімпійських іграх 2014 року в Сочі та ХVІІІ зимових Дефлімпійських іграх 2015 року у Ванкувері.

 

Прес-служба НКСІУ

фото прес-служби НКСІУ

 

 
< Попередня   Наступна >