ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
ղ
- Ѳ   
15.07.2013

http://www.youtube.com/watch?v=Ex0SuXrEk04

Україна проводжає свою збірну на 22-гі дефлімпійські ігри. 115 чоловіків та 76 жінок їдуть до Софії. Більшість з них вперше бартиме участь у змаганнях такого рівня. Утім тренери не сумніваються -- вони гідно представлять Україну і принесуть багато перемог. 


20 років тому в Болгарії зазвучав Гімн України на перших для українців Дефлімпійських іграх. Тоді команду представляв лише сорок один спортсмен. Той день можна вважати стартом діфлімпійського руху в Україні. Наші спортсмени стрімко увірвались до міжнародної першості і вже у 2005 році на 20-х іграх людей з вадами слуху у Мельбурні вибороли командне золото. Через 20 років збірна команда України знову повертається до Болгарії на 22-гі Дефлімпійські ігри. Валерій Сушкевич- президент Національного комітету спорту інвалідів України, голова Комітету Верховної Ради України: "Україна швидко заняла перше --друге місце в світі і стала лідером світового спорту людей,які мають вади зі слухом. Хочу сказати,що за підсумками минулої літньої Олімпіади,наша команда зайняла 2 позицію після команди Росії і завоювала 98 нагород". 

Цьогоріч команду України представлятимуть близько 200 спортсменів. Змагатимуться дефлімпійці у 16-ти видах спорту. 2 з яких нові для української збірної - це бадмінтон та боулінг. У Міністерстві молоді та спорту покладають велику надію на спортсменів. А щоби більше мотивувати їх - збільшили грошову винагороду. 

Сергій Глущенко- перший заступник міністра молоді та спорту України: "Сумма призовых в этом году будет выше. За 1 место- наши ребята получат 800 тыс гривен, за 2- 550, за 3- 380 . Это достаточно приличные прзовые,чтобы за них побороться и сделать невозможное".


Відбір кандидатів до національної збірної проводився за суворими критеріями. Спортивні досягнення, спроможність потрапити до трійки призерів, дисципліна та моральна стійкість -- якості якими має володіти дефлімпієць. Змагання розпочнуться 25 липня і триватимуть більше тижня. На своїх володарів чекають понад 200 нагород.

 

 

Джерело: UTR

 
<   >