ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
5
- Ѳ   
25.07.2013

opening01_0.jpgПоки сьогодні друга частина національної дефлімпійської збірної команди України добиралась до Софії, тут вже пройшли перші спортивні баталії, в яких наші дефлімійці виступили сильно і яскраво. Наразі аж 5 перемог в ігрових видах спорту: футболі, волейболі (чоловіки та жінки) та баскетболі (чоловіки та жінки)!

 

з/п

Вид спорту

Вид 

програми

Стать

Прізвище

ім`я

Результат

1

Футбол

Груповий матч

чол.

Україна-Корея

4:1

2

Волейбол (жінки)

Раунд 1

жін..

Україна-ПАР

3:0

3

Волейбол (чоловіки)

Раунд 1

чол.

Україна-Японія

3:0

4

Баскетбол (жінки)

Група А

жін..

Україна -Білорусь

62:32

5

Баскетбол (чоловіки)

Група С

чол..

Україна-Туреччина

76:41

 

Так інтенсивно та насичено ще Дефлімпійські ігри не починались для українських спортсменів. Памятається, у Тайпеї в 2009 році ми розпочинали Дефлімпіаду-2009 тільки з футболу.

 

Втім, уже завтра, 26 липня, ще перед початком офіційної церемонії відкриття ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор наша команда змагатиметься у боулінгу та кульовій стрільбі.

 

 

Програма ХXII літніх Дефлімпійських ігор 2013 року

 

26 липня 2013

 

 

 

 

 

 

Вид спорту

П.І. спортсмена (або назви команд)

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Боулінг (чоловіки)

Данилюк Вадим, Яловега Владислав, Шокота Іван,         Яловега В'ячеслав

Індивідуальна гра

11:30

 

 

Кульова стрільба

Костик Олександр, Валованіс Сергій

Гвинтівка пневматична,           

60 пострілів

10:00-11:45

 

12:00

 

 

А уже увечері ми станемо свідками не просто феєричної події –урочистої церемонії відкриття Ігор, що відбудеться о 19:00 на стадіоні «Arena Armeec», але й унікального для Дефлімпійських ігор у цілому дійства – запалення Дефлімпійського вогню, який ще з 30 червня впевнено крокує містами Франції –Швейцарії –Німеччини –Австрії-Словенії –Хорватії і Сербії та закінчить свою тріумфальну ходу саме під час урочистої церемонії відкриття ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор в Болгарії, в Софії.

 

Вперше, за 89 років, Дефлімпійський вогонь пов’яже столицю світового дефлімпійського руху – м. Париж – зі столицею Дефлімпійських ігор 2013 року – м. Софією.

 

Під час церемонії відкриття буде показано основні моменти подорожі Дефлімпійського вогню від серця зародження світового Дефлімпійського руху  - Парижу (1924 р. – перші Дефлімпійські ігри) – до Софії. Вогонь буде передано через лідерів команд від кожної країни, що утворять коло в центрі стадіону «Arena Armeec», до основного факела Дефлімпіади-2013, що загориться на стадіоні.

 

За словами організаторів Ігор, вогонь був створений, щоб підвищити обізнаність усієї світової спільноти про спорт людей з вадами слуху, а також, зокрема, і  про важливість забезпечення безпечного велосипедного руху нечуючим велосипедистам (створення велосипедних доріжок для нечуючих велосипедистів). До речі, саме велоспорт був одним із перших видів спорту на Перших Дефлімпійських іграх. Втім, саме велосипедисти з вадами слуху несуть перший Дефлімпійський вогонь від Франції до Болгарії. 

 

Запрошуємо Вас долучитись до потужного дефлімпійського духу та вболівати разом з нами та спонсорами нашої команди  - компанією Воля, яка підтримує вытчизняні паралімпійський та дефлімпійський рухи з 2007 року,  та оператором роумінг-зв’язку Travel Telecommunikation s.r.o., що надає послуги міжнародного мобільного зв’язку під брендом EUREKA та забезпечує команду мобільним зв’язком у Софії, за національну дефлімпійську збірну команду України! Нехай знову нас почує увесь світ!

 

Прес-служба НКСІУ

 

 
<   >