ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
" " - 2013 ( 2)
- Ѳ   
16.07.2013

http://www.youtube.com/watch?list=UUnglzvpwtkvUXj2n3nAphqw&v=aUvU44QH6pQ


Менше місяця лишається до старту літньої Дефлімпіади у Софії. Двадцять років тому Україна вперше взяла участь в Іграх для спортсменів з вадами слуху. Сталося це саме у столиці Болгарії і тоді здобуток синьо-жовтих склав вісім медалей. Цього ж разу українців у Софії вважають фаворитами. Адже з останньої Дефлімпіади у Тайпеї вони привезли 67 нагород і друге загальнокомандне місце.


Майже третина цього цінного вантажу - на рахунку представників плавання. На перших двох Дефлімпійських Іграх наші плавці вибороли усього по одній срібній відзнаці. А от далі був якісний стрибок: у 2001 році у Римі здобуто дев'ять медалей, за чотири роки у Мельбурні - уже дванадцять, і нарешті у Тайпеї - цілих 23 нагороди,5 п'ять з яких золоті. Тепер слово за Софією!

Національна дефлімпійська збірна команда України цьогоріч порушить це правило: через 20 років після дебюту на XVII Всесвітніх літніх іграх глухих у 1993 році, що проходили в м. Софія (Болгарія), національна дефлімпійська збірна команда вже через 14 днів боротиметься за світову першість у Болгарії знову --на ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх. І це будуть шості Ігри для української дефлімпійської команди в незалежній Україні.

Програму випускає ПОГ "Бізнес-центр НКСІУ",

медіа-студія Національного комітету спорту інвалідів України

 
<   >