ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
- Ѳ   
21.07.2013

card-start_pack-print_640x480.pngОператор роумінг-зв’язку Travel Telecommunikation s.r.o., що надає послуги міжнародного мобільного зв’язку під брендом EUREKA підтримує українських дефлімпійців у Софії-2013. Весь штаб національної команди забезпечений міжнародним роумінговим зв’язком,  який цьогоріч  - унікальний, адже компанією запроваджено використання СМС-повідомлень для комунікації зі спортсменами з вадами слуху. До речі, для Евріки – це вже другі Ігри, адже разом з Національним комітетом спорту інвалідів України ця компанія співпрацює з 2012 року – з Паралімпіади в Лондоні.

Власне оператор роумінг-зв’язку Travel Telecommunikation s.r.o., який надає послуги міжнародного мобільного зв’язку під брендом EUREKA (Евріка), розробив напередодні Дефлімпійських ігор ІННОВАЦІЙНИЙ ПАКЕТ ДЛЯ МІЖНАРОДНОГО МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ – СМС ПОВІДОМЛЕННЯ. Саме ця новинка буде випробувана членами національної дефлімпійської збірної команди на ХХІІ літніх ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ.

 

Бренд Евріка забезпечив усю команду картками міжнародного мобільного зв’язку, що надасть можливість нечуючим спортсменам почути один одного та спілкуватись з українськими вболівальниками, рідними та близькими в Україні.

 

Додатково:

 

Комфорт в спілкуванні - ось що найважливіше в подорожі будь-якого рівня - від «рюкзачного» до VIP-тура. Телефонувати рідним з-за кордону, ділитися враженнями з друзями, вирішувати ділові питання і навіть орієнтуватися на місцевості  сьогодні допомагають туристичні сім-карти EUREKA.

EUREKA - це міжнародний зв'язок нового покоління від чеського оператора мобільного зв'язку Travel Telekommunikation s.r.o.

Переваги роумінгу від EUREKA:

ВИГІДНО:

*тарифи на міжнародні дзвінки в країнах Європи, СНД і найбільш популярних курортах світу по 0.20 євро за хвилину;

*без абонплати і плати за з'єднання;


*чесний курс - зарахування коштів на баланс здійснюється в євро по курсу Національного банку валюти поповнення рахунку на момент поповнення


ЗРУЧНО:

*EUREKA надає послуги міжнародного зв'язку в більш ніж 200 країнах світу;
*можливість приймати дзвінки з нульовим балансом;
*можливість відправки безкоштовних SMS з сайту EUREKA


ПРОСТО:

*необмежений термін дії сім-карти EUREKA;
*зручні способи поповнення рахунку - он-лайн через наш сайт, в салонах зв'язку, а також в турагентствах Вашого міста;
*якісний сервіс і цілодобова технічна підтримка.

 

Прес-служба НКСІУ

 
<   >