ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма змагань 27 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
27.07.2013

 

Програма ХXII літніх Дефлімпійських ігор 2013 року

 

27 липня 2013

Вид спорту

П.І. спортсмена (або назви команд)

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Волейбол (жінки)

Україна-Білорусь

Раунд 2

17:00

 

 

Волейбол (чоловіки)

Іран-Україна

Раунд 2

15:00

 

 

Баскетбол (жінки)

Україна -США

Група А

18:00

 

 

Баскетбол (чоловіки)

Україна-Японія

Група С

12:00

 

 

Футбол

Україна-Данія

Група В

10:30

 

 

 

 

 

 

 

Плавання

 

 

 

 

 

 

 

Авраменко Катерина

400 в/с

 

9:30

 

 

 

17:00

 

Таймазова Софія

Висоцький Олексій

200 в/с

9:30

 

17:00

Верниба Валерія

50 н/с

 

 

9:30

 

 

 

 

 

17:00

 

 

Денисова Катерина

Ситнікова Валерія

Зургалідзе Андрій

50 бр

 

 

9:30

 

 

 

 

 

17:00

 

 

Конкін Віктор

Хейлик Дмитро

Іваненко Катерина

 

200 бт

 

9:30

 

 

 

 

 

17:00

 

 

Товста Анна

 

Карниш Артем

 

1500 в/с

 

9:30

 

17:00

 

 

4х100 ест

 

9:30

17:00

 

 

 

 

Бадмінтон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дащенко Сергій

Сергійчук Іванна

змішані пари

Група Е

10:50

 

 

 

 

 

Токало Петро

Чорна Анна

змішані пари

група G

11:30

 

 

 

 

 

Дащенко Сергій

одиночні

12:50

 

 

Губська Анастасія

одиночні

12:50

 

 

Сергійчук Іванна

одиночні

14:10

 

 

Губаньова Богдана

одиночні

12:10

 

 

Губаньова Богдана

Губська Анастасія

пари,жінки

Група С

16:10

 

 

 

 

 

Чорна Анна

Сергійчук Іванна

пари,жінки

Група D

16:50

 

 

 

 

 

Дащенко Сергій

Ковальчук Олег

чол.,пари

Група D

17:30

 

 

 

 

 

Токало Петро

одиночні

17:30

 

 

Коваленко Сергій

одиночні

18:10

 

 

Ковальчук Олег

одиночні

14:50

 

 

Коваленко Сергій

пари,чол.

14:50

 

 

 

 

 

Токало Петро

Група Е

 

 

Пляжний волейбол

 

 

 

Полторацький Олександр

Тарасов Сергій

Раунд 1

8:00

 

 

 

 

 

UKR1-UZB

Кошкаров Антон

Цапкаленко Микола

Раунд 1

9:00

 

 

 

 

 

UKR2-BLR

Загребелько Аліна

Поліщук Катерина

Раунд 1

11:00

 

 

 

 

 

UKR2-ISR

Кульова стрільба

 

Сандугей Світлана

Гвинтівка 50 м

10:00

 

13:30

 

Яценко Світлана

(3х20)

 

 

 

 

Настільний теніс

 

 

 

 

 

Велієв Антон

Закладний Геннадій

 

 

 

командні змагання

 

 

 

 

9:00

 

 

 

 

 

Кузьменко Григорій

Яковенко Анатолій

9:00

 

 

 

 

 

Васильєва Марія

Сімирякіна Карина

9:00

 

 

 

 

 

Старікова Лариса

Ходько Юлія

                  9:00

 

 

 

 

 

 

Тхеквондо

 

Саламатін Микола

-58 кг

8:00

14:00

16:00

Білий Олексій

-68 кг

8:00

14:00

16:00

Замотіна Влада

-49 кг

8:00

14:00

16:00

 

 

Боулінг

 

 

 

Яловега Владислав

одиночні

 

8:30

 

 

 

 

 

Данилюк Вадим

Дяченко Алла

одиночні

 

11:45

 

 

 

 

 

Семізенко Вікторія

Ковальчук Катерина

одиночні

 

15:00

 

 

 

 

 

Ботовіна Олена

 


 
< Попередня