ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма змагань на 28 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
28.07.2013

                Програма ХXII літніх Дефлімпійських ігор 2013 року          

28 липня 2013

Вид спорту

П.І. спортсмена (або назви команд)

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Волейбол (жінки)

Японія-Україна

Раунд 3

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Плавання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бистревський Денис

50 в/с

9:30

 

 

17:00

 

 

 

Висоцький Олексій

 50 в/с

 

Дудник Максим

100 м сп

 

Натальчук Володимир

 100 м сп

 

Касицька Ангеліна

100 м бр

 

Верещака Наталя

100 м бр 

 

Терещенко Ірина

100 м бр 

 

Авременко Катерина

400 м ком

 

Іваненко Катерина

 400 м ком

 

Товста Анна

400 м ком 

 

Якубовський Ростислав

100 м бф

 

Хейлик Дмитро

100 м бф 

 

 

4х200 в/с ест (ж)

 

Бадмінтон

 

 

 

 

 

 

 

 

Дащенко Сергій

Сергійчук Іванна

змішані пари

Група Е

10:50

 

 

 

 

 

Токало Петро

Чорна Анна

змішані пари

група G

11:30

 

 

 

 

 

Губська Анастасія

одиночні

10:10

 

 

Сергійчук Іванна

одиночні

12:50

 

 

Чорна Анна

одиночні

13:30

 

 

Губаньова Богдана

Губська Анастасія

пари,жінки

Група С

16:10

 

 

 

 

 

Чорна Анна

Сергійчук Іванна

пари,жінки

Група D

16:50

 

 

 

 

 

Токало Петро

одиночні

17:30

 

 

Ковальчук Олег

одиночні

14:50

 

 

Ковальчук Олег

Губаньова Богдана

змішані пари

Група К

12:50

 

 

 

 

 

Коваленко Сергій

Губська Анастасія

змішані пари

Група І

12:10

 

 

 

 

 

 

 

Пляжний волейбол

 

 

 

 

 

Полторацький Олександр

Тарасов Сергій

Раунд 2

UKR1-USA

18:00

 

 

 

 

 

Кошкаров Антон

Цапкаленко Микола

Раунд 2

UKR2-BRA

19:00

 

 

 

 

 

Ярошевська Юлія

Онокало Олена

Раунд 2

UKR1-CZE1

18:00

 

 

 

 

 

Загребелько Аліна

Поліщук Катерина

Раунд 2

UKR2-CZE

16:00

 

 

 

 

 

Кульова стрільба

 

Колодій Олександр

Пістолет 10 м

10:00

 

 

12:30

Петунов Олексій

(60 постр.)

 

 

 

 

Настільний теніс

 

 

 

 

 

Велієв Антон

Закладний Геннадій

 

UKR-СRO

 

9:00

 

 

15:00

 

Кузьменко Григорій

Яковенко Анатолій

UKR-RUS

 

11:00

 

17:00

 

 

 

Васильєва Марія

Сімирякіна Карина

 

UKR-СRO

 

15:00

 

 

 

 

Старікова Лариса

Ходько Юлія

UKR-GER

 

17:00

 

 

 

 

 

Тхеквондо

Сєдов Олексій

-80 кг

8:00

14:00

 

 

 

Боулінг

 

Яловега Владислав

Данилюк Вадим

пари,чол.

 

8:30

 

 

 

 

 

Шокота Іван

Яловега В’ячеслав

пари, чол.

 

8:30

 

 

 

 

 

 

 

 


 
< Попередня   Наступна >