ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма змагань 29 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
29.07.2013

Програма ХXII літніх Дефлімпійських ігор 2013 року

29 липня 2013

Вид спорту

П.І. спортсмена (або назви команд)

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Бадмінтон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Такало Петро

Чорна Анна

змішані пари

група G

11:30

 

 

 

 

 

Коваленко Сергій

змішані пари

12:10

 

 

Губська Анастасія

група I

 

 

 

Ковальчук Олег

змішані пари

12:50

 

 

 Губаньова Богдана

група К

 

 

 

Дащенко Сергій

одиночні

10:50

 

 

Ковальчук Олег

одиночні

14:50

 

 

Такало Петро

одиночні

17:30

 

 

Коваленко Сергій

одиночні

18:10

 

 

Сергійчук Іванна

одиночні

12:10

 

 

Губаньова Богдана

одиночні

10:50

 

 

Чорна Анна

одиночні

14:50

 

 

Дащенко Сергій

Ковальчук Олег

парні, чоловічі

група D

16:10

 

 

 

 

 

Коваленко Сергій

Такало Петро

парні, чоловічі

група Е

18:50

 

 

 

 

 

Губаньова Богдана

Губська Анастасія

парні, жіночі

група С

14:50

 

 

 

 

 

Чорна Анна

Сергійчук Іванна

парні, жіночі

група D

16:50

 

 

 

 

 

Пляжний волейбол

 

 

 

 

 

 

 

Ярошевська Юля

Онокало Олена

Раунд 3

 BRA1 vs. UKR1

9:00

 

 

 

 

 

Полторацький Олександр

Тарасов Сергій

Раунд 3

GRE vs. UKR1

16:00

 

 

 

 

 

Кошкаров Антон

Цапкаленко Микола

Раунд 3

TUR vs. UKR2

17:00

 

 

 

 

 

Загребелько Аліна

Поліщук Катерина

Раунд 3

HUN2 vs. UKR2

18:00

 

 

 

 

 

Футбол

Іран - Україна

Група В

9:30

 

 

Орієнтування

 

 

 

 

 

 

Роскоп Сергій

Спринт

10:00

 

 

Плахотнік Дмитро

Спринт

10:00

 

 

Суренян Нвер

Спринт

10:00

 

 

Біда Тетяна

Спринт

10:00

 

 

Федосєєва Ганна

Спринт

10:00

 

 

Чехунова Марина

Спринт

10:00

 

 

 

 

 

 

 

Кульова стрільба

 

Савоста Юлія

25м, пістолет

10:00

 

13:00

Іваненко Марина

25м, пістолет

10:00

 

13:00

Плавання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Литвиненко Ганна

100м вс

9:30

 

17:00

Таймазова Софія

 

 

 

 

Ситнікова Валерія

 

 

 

 

Хейлик Дмитро

200м бр

9:30

 

17:00

Зургалідзе Андрій

 

 

 

 

Конкін Віктор

 

 

 

 

Верниба Валерія

200м сп

9:30

 

17:00

Денисова Катерина

 

 

 

 

Товста Анна

 

 

 

 

Дудник Максим

200м ком

9:30

 

17:00

Зургалідзе Андрій

 

 

 

 

Хейлик Дмитро

 

 

 

 

Іваненко Катерина

50м бт

9:30

 

17:00

Касіцька Ангеліна

 

 

 

 

Верещака Наталія

 

 

 

 

 

4х100 м вс (чол.)

9:30

 

17:00

Настільний теніс

 

 

 

 

 

 

 

 

Велієв Антон

 

9:00

 

 

Закладний Геннадій

 

 

 

 

Кузьменко Григорій

 

9:00

 

 

Яковенко Анатолій

командні змагання

 

 

 

Васильєва Марія

 

9:00

 

 

Сімирякіна Карина

 

 

 

 

Старікова Лариса

 

9:00

 

 

Ходько Юлія

 

 

 

 

Тхеквондо

 

 

 

 

 

 

 

Замотіна Влада

пумсе,інд.

8:00

10:00

11:00

Седов Олексій

пумсе,інд.

8:00

10:00

11:00

Саламатін Микола

пумсе, парні

13:00

14:00

16:00

Замотіна Влада

пумсе, парні

13:00

14:00

16:00

Седов Олексій

пумсе, командні

13:00

14:00

16:00

Саламатін Микола

 

 

 

 

Білий Олексій

 

 

 

 

Волейбол (Ж)

Україна - Мексика

Раунд 4

13:00

 

 

Волейбол (Ч)

Туреччина - Україна

Раунд 4

19:00

 

 

Боротьба греко-римська

Малишевський Сергій

55кг, квал.

9:30

 

16:00

Корепанов Віталій

66кг, квал.

9:30

 

16:00

Ященко Роман

84кг, квал.

9:30

 

16:00

Мінченко Сергій

120кг, квал.

9:30

 

16:00

Боулінг

 

 

 

 

 

 

 

Яловега Владислав

 

 

 

 

Данилюк Вадим

 

 

 

 

Дяченко Алла

 

 

 

 

Семізенко Вікторія

парні

8:30

 

 

Ковальчук Катерина

 

 

 

 

Болтовіна Олена

 

 

 

 

Яловега В’ячеслав

 

 

 

 

Шокота Іван

 

 

 

 

Баскетбол (Ч)

Венесуела-Україна

Раунд 4

14:00

 

 

Баскетбол (Ж)

Китай-Україна

Раунд 4

16:00

 

 

 
< Попередня   Наступна >