ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
: 5
- Ѳ   
29.07.2013

bida_n_2.jpgП'ятий день Дефлімпійських ігор в Софії розпочався в Біди Тетяни, спортсменки із Харківщини, котра принесла нашій команді сьогодні першу нагороду у спортивному орієнтуванні. І вона виявилась бронзовою. Що ж, як жартують тренери зі спортивного орієнтування - "Лиха беда начало"!

 

Улюблена гра мільйонів  - футбол - порадувала зранку своєю видовищністю та натиском, справжнім проявом сили духа спортсменів-дефлімпійців: боролись до останньої секунди і, навіть, дещо не зрозуміли, що пролунав фінальний свисток. Однак, разом із видовищністю, спостерігалось чимало грубих моментів з боку гравців Ірану. 2:2  - такий фінальний рахунок. Безперечним фаворитом сьогоднішньої гри став донеччанин Букін Макар, котрий вже на перших хвилинах матчу забив перший гол, а потім, у другому таймі - другий яскравий м'яч у ворота суперника. Цікаво, що тренери до останнього сумнівалась, чи брати Макара на Ігри, адже він ще не зовсім відновив своє здоров'я після серйозного хірургічного втручання. Втім, рішення було вірним: на рахунку у Букіна вже 4 м'ячі Дефлімпіади-2013.

 

Також виправилась ситуація з парою пляжного волейболу  Ярошевська Юля-Онокало Олена, які сьогодні перемогли команду з Бразиції з рахунком 2:0. Хлопці сьогодні зранку відпочивають, увечері гратимуть з командами Греції та Туреччини (команди Україна 1 та 2 відповідно),а вже післязавтра будуть боротись за 1/8 фіналу. Дівчата (команда Україна2) теж виступатимуть сьогодні по обіді у поєдинку з командою Угорщини 2.

 

Зараз вже проходитимуть змагання з баскетболу (чоловіки; жінки) та плавання (першою, до речі плистиме Литвиненко Ганна)...Хвилюємось, переживаємо і безмежно віримо у наших спортсменів!!!!

 

Прес-служба НКСІУ

 
<   >