ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма змагань 30 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
30.07.2013

Програма ХXII літніх Дефлімпійських ігор 2013 року

30 липня 2013

Вид спорту

П.І. спортсмена (або назви команд)

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Єременко Михайло

Носенко Микола

Дмитриєнко Олександр

100м, Раунд 1 (ч)

9:55

17:00 (квал. 2)

 

Кочмарик Вікторія

100м, квал. (ж)

10:40

 

 

Руденко Дмитро

Драч Сергій

Мазуро Сергій

400м, квал. (ч)

11:00

18:50

 

Єзловецька Наталія

Куприч Соломія

Ландіна Вікторія

400м, квал. (ж)

 

18:30

 

Сидоренко Анастасія

Байрамова Юлія

1500м (ж)

 

11:35

 

Свинобій Марія

Байрамова Юлія

10,000м

 

 

17:30

Пляжний волейбол (ж)

Ukraine1 - Estonia

Раунд 4

9:00

 

 

Turkey - Ukraine1

Раунд 5

19:00

 

 

Пляжний волейбол (ч)

Ukraine1 - Estonia

Плей-офф

10:00

 

 

Боулінг

Яловега Владислав

командні

9:00

 

 

Данилюк Вадим

 

 

 

 

Шокота Іван

 

 

 

 

Яловега В’ячеслав

 

 

 

 

Карате

Янчук Карина

Мажара Інна

ката (ж)

8:30

 

 

Кальник Олександр

ката (ч)

9:30

 

 

Беленок Максим

 -67кг (ч)

11:30

 

 

Орієнтування

Санькін Олександр

Роскоп Сергій   

Ніколаєнко Руслан

середня дистанція (ч)

10:30

 

 

Мельник Яна

Федосеєва  Ганна

Чехунова Марина

середня дистанція (ж)

10:30

 

 

Кульова стрільба

Костик Олександр

Валованіс Сергій

50м гвинтівка (3х40)

10:00

 

15:00

Настільний теніс

Закладний  Геннадій

Ходько Юлія

змішані пари

 

9:00

 

Яковенко  Анатолій

Симирякіна Карина

 

 

 

 

Велієв Антон 

Васильева Марія

 

 

 

 

Кузьменко Григорій

Старікова Лариса

 

 

 

 

Боротьба греко-римська

Бутенко Віталій

60кг

14:00

 

 

Гафаров Едем

74кг

 

 

19:30

Ткаченко Андрій

96кг

 

 

 

Бадмінтон

Коваленко Сергій

Губська Анастасія

зміш. пари (ч+ж) 1\16

10:00

15:00 (1\8)

 

Коваленко Сергій

одиночні (ч) 1\16

10:00

 

 

Губанова Богданна

одиночні (ж) 1\16

12:00

 

 

Губська Анастасія

парні (ч) 1\8

15:00

 

 

Баскетбол

Італія - Україна (ж)

Раунд 5

12:00

 

 

Волейбол (ж)

Німеччина - Україна

Раунд 5

17:00

 

 

Волейбол (ч)

Україна - Італія

Раунд 5

15:00

 

 

 
< Попередня   Наступна >