ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Дефлімпіада 2017
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2017 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Медiа-партнери

Газета "Без Бар'єрів".
Інвалідність - не вирок!
Передплати - та переконайся!


Громадське радіо


Партнери

hroad.hyundai

GreenPR


Програма змагань 31 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
31.07.2013

 

Програма ХXII літніх Дефлімпійських ігор 2013 року

 

31 липня 2013



Вид спорту

П.І. спортсмена (або назви команд)

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал


Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів


Легка атлетика (в *** National Sports Academy)

Філімошкіна Римма

молот (ж) ***

 

 

9:30


 

Бережний Олександр

молот (ч) ***

 

 

11:00


Легка атлетика

(в Vasil Levski Stadium)

 

 

 

 

 

 

 

Кочмарик Вікторія

100м

 

17:00

 


Носенко Микола

100м (ч)

 

17:20

 


Сидоренко Анастасія

Байрамова Юлія

1500м

 

 

 

 

 

17:40

 


Єзловецька Наталія

Ландіна Вікторія

400м

 

 

 

 

 

18:30

 


Драч Сергій               Мазуро Сергій

400м (ч)

 

 

18:50


змагання в день 31.07

100м (ж)

 

 

19:20


змагання в день 31.07

100м (м)

 

 

19:40


Пляжний волейбол (ж)

 

 

18:00

 

 


Пляжний волейбол (ч)

 

UKR2 vs. USA2

Стадія 1/8  фіналу

18:00

 

 


UKR1 vs. EST

Стадія 1/8 фіналу

19:00

 

 


Боулінг

 

 

 

Болтовніна Олена

командні (ж)

 

 

 

9:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Дьяченко Алла


Ковальчук Катерина


Семізенко Вікторія


Карате

 

Кальник Олександр

 -75кг

9:30

 

 


Янчук Карина

 -61кг

11:30

 

 


Мажара Інна

 -68кг

11:30

 

 


Кульова стрільба

 

 

 

Яценко Світлана

10м гвинтівка (40 пострілів, жінки)

 

10:00

 

12:00


Сандугей Світлана

 

 

 


Колодій Олександр

25м пістолет рапід (60 пострілів)

 

10:00

 

15:00


Фомін Сергій

 

 

 


Настільний теніс

 

 

 

Закладний Геннадій             Велієв Антон

пари

 

 

 

 

9:00

 


Кузьменко Григорій               Яковенко Анатолій

 

 

 


Ходько Юлія               Васильєва Марія

 

 

 


Старікова Лариса             Симирякіна Катерина

 

 

 


Волейбол (ж)

Україна - Італія

Чвертьфінал

17:00

 

 


Волейбол (ч)

Україна – Болгарія/Венесуела

Чвертьфінал

19:00

 

 


Футбол

Україна - Туреччина

Чвертьфінал

17:30

 

 


Плавання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Карниш Артем

400м, вс (ч)

9:30

 

17:00


Таймазова Софія

200м, вс (ж)

 

9:30

 

17:00


Литвиненко Ганна

 

 

 


Дудник Максим

50м, бр (ч)

 

9:30

 

17:00


Натальчук Володимир

 

 

 


Терещенко Ірина

50м, бр (ж)

 

 

9:30

 

17:00


Касіцька Ангеліна

 

 

 


Верещака Наталія

 

 

 


Якубовський Ростислав

200м, бт (ч)

9:30

 

17:00


Авраменко Катерина

800м, вс (ж)

 

9:30

 

17:00


Товста Анна

 

 

 


 

4х100м, естафета (ж)

9:30

 

17:00


 

 
< Попередня   Наступна >