ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Квітень ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма змагань 1 серпня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
01.08.2013

Програма ХXII літніх Дефлімпійських ігор 2013 року

1 серпня 2013

Вид спорту

П.І. спортсмена (або назви команд)

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Легка атлетика

Vasil Levski Stadium

 

 

 

 

Кулик Микола

400м зб (ч)

 

10:00

19:30

Кочмарик Вікторія

400м зб (ж)

 

 

10:30

19:50

Шаповал Юлія

 

 

 

Дмитриенко Олександр

200м (ч)

 

 

11:00 (квал. 1)

 

 

Турков Володимир

 

 

 

Носенко Микола

 

 

 

***National Sports Academy

Білоконь Олег

диск (ч) ***

11:00 (квал. 1)

 

18:30

Єзловецька Наталія

200м (ж)

11:40:00 (квал.)

17:00

 

Ландіна Вікторія

800м (ж)

 

17:30

 

Урсуленко Наталія

ядро (ж) ***

 

 

17:30

Баскетбол

Україна - Росія (ж)

Чвертьфінал

14:00

 

 

Словенія - Україна (ч)

Чвертьфінал

18:00

 

 

Пляжний волейбол (ж)

 

UKR2 vs.TUR (ж)

Чвертьфінал

11:00

 

 

UKR1 vs. LTU (ж)

Чвертьфінал

12:00

 

 

Пляжний волейбол (ч)

 

UKR1 vs. BRA (ч)

Чвертьфінал

9:00

 

 

UKR2 vs. POL1 (ч)

Чвертьфінал

12:00

 

 

Карате

 

 

 

Кальник Олександр

 Open (ч)

 

8:00

 

час проведення фіналу не відомий

Беленок Максим

 

 

 

Янчук Карина

 Open (ж)

 

8:00

 

час проведення фіналу не відомий

Мажара Інна

 

 

 

Орієнтування

 

 

 

 

 

Санькін Олександр

довга дистанція (ч)

 

 

9:30

 

 

Ніколаєнко Руслан

 

 

 

Плахотнік Дмитро

 

 

 

Мельник Яна

довга дистанція (ж)

 

 

9:30

 

 

Біда Тетьяна

 

 

 

Чехунова Марина

 

 

 

Кульова стрільба

 

Костик Олександр

50м, гвинтівка МГ-9, лежачи (60 пострілів)

 

10:00

 

12:30

Валованіс Сергій

 

 

 

Плавання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таймазова Софія

50м, вс (ж)

 

 

9:30

 

17:00

Литвиненко Ганна

 

 

 

Ситнікова Валерія

 

 

 

Хейлик Дмитро

100м, бр (ч)

 

 

9:30

 

17:00

Конкін Віктор

 

 

 

Зургалідзе Андрій

 

 

 

Денисова Катерина

100м, нс (ж)

 

 

9:30

 

17:00

Верниба Валерія

 

 

 

Ситнікова Валерія

 

 

 

Зургалідзе Андрій

400м, комплекс (ч)

 

9:30

 

17:00

Хейлик Дмитро

 

 

 

Касітська Ангеліна

100м бт (ж)

 

9:30

 

17:00

Іваненко Катерина

 

 

 

 

800м вс (ж)

 

 

17:00

 

4х200, вс (ч)

9:30

 

17:00

Настільний теніс

 

 

 

 

 

 

 

Закладний Геннадій            

одиночні

 

 

 

 

 

 

 

9:00

 

Велієв Антон

 

 

 

Кузьменко Григорій             

 

 

 

Яковенко Анатолій

 

 

 

Ходько Юлія              

 

 

 

Васильєва Марія

 

 

 

Старікова Лариса

 

 

 

Симирякіна Катерина

 

 

 

 

Волейбол (ж)

Ukraine vs. Russian Federation

Півфінал

15:00

 

 

Волейбол (ч)

Ukraine - Turkey

Півфінал

17:00

 

 

 
 
< Попередня   Наступна >