ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2020 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма змагань 2 серпня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
02.08.2013

Програма ХXII літніх Дефлімпійських ігор 2013 року

2 серпня 2013

Вид спорту

П.І. спортсмена (або назви команд)

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Легка атлетика

Vasil Levski Stadium

 

 

 

 

 

Білоконь Олег

ядро (ч)

9:00

 

18:00

Шаповал Юлія

100м з\б (ж)

 

9:50

18:00

Кочмарик Вікторія

 

 

 

 

Кузьменко Олександр

800м (ч)

10:20

18:30

 

Ландіна Вікторія

800м (ж)

 

 

18:50

Єзловецька Наталія

200м (ж)

 

10:50

19:10

Носенко Микола

200м (ч)

 

11:10

19:30

Баскетбол

 

Україна - Литва (ж)

Півфінал

16:00

 

 

Україна - Литва (ч)

Півфінал

18:00

 

 

Пляжний волейбол (ж)

 

 

UKR1 - CZE1

 

 

 

5-6 місце

10:00

 

 

UKR2 - LTU

 

Півфінал

17:00

 

 

 

Пляжний волейбол (ч)

 

UKR1 - RUS2

Півфінал

18:00

 

 

UKR2 - RUS1

Півфінал

19:00

 

 

Дзюдо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слушний Антон

 +100кг

9:00

16:00

17:00

Кравченко Оксана

 78кг

9:00

16:00

17:00

Забара Світлана

48кг

9:00

16:00

17:00

Шостак Ганна

52кг

9:00

16:00

17:00

Мозирев Владислав

60кг

9:00

16:00

17:00

Пензій Андрій

66кг

9:00

16:00

17:00

Погорелова Марина

70кг

9:00

16:00

17:00

Шеретов Дмитро

73кг

9:00

16:00

17:00

Максимов Дмитро

81кг

9:00

16:00

17:00

Маклаков Володимир

90кг

9:00

16:00

17:00

Орієнтування

 

 

 

 

 

Санькін Олександр

естафета (ч)

9:30

 

13:30

Ніколаєнко Руслан

 

 

 

 

Плахотнік Дмитро

 

 

 

 

Мельник Яна

естафета (ж)

9:30

 

13:30

Біда Тетяна

 

 

 

 

Федосеева Ганна

 

 

 

 

Кульова стрільба

 

Іваненко Марина

10м, пістолет (40 пострілів) (ж)

 

10:00

 

12:00

Савоста Юлія

 

 

 

Плавання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таймазова Софія

50м, вс (ж)

 

 

17:00

Литвиненко Ганна

 

 

 

 

Ситнікова Валерія

 

 

 

 

Бистревський Денис

100м, вс (ч)

9:30

 

17:00

Висоцький Олексій

 

 

 

 

Карниш Артем

 

 

 

 

Касіцька Ангеліна

200м, бт (ж)

9:30

 

17:00

Терещенко Ірина

 

 

 

 

Верещака Наталія

 

 

 

 

Дудник Максим

200м, нс (ч)

9:30

 

17:00

Іваненко Катерина

200м, комплекс (ж)

9:30

 

17:00

Авраменко Катерина

 

 

 

 

Бистревський Денис

50м, бт (ч)

9:30

 

17:00

Якубовський Ярослав

 

 

 

 

Натальчук Володимир

 

 

 

 

 

 4х100м, вс (ж)

9:30

 

17:00

Настільний теніс

 

 

 

 

 

 

 

Закладний Геннадій          

одиночні

 

 

 

 

 

 

 

9:00

 

 

Велієв Антон

 

 

 

Кузьменко Григорій             

 

 

 

Яковенко Анатолій

 

 

 

Ходько Юлія              

 

 

 

Васильєва Марія

 

 

 

Старікова Лариса

 

 

 

Симирякіна Катерина

 

 

 

Футбол

Україна - Єгипет

Півфінал

17:30

 

 

Боротьба (вільна)

 

 

 

Карабібер Федір

50 - 55кг (ч)

14:00

 

18:30

Камбур Андрій

66кг (ч)

14:00

 

18:30

Червоненко Анатолій

84кг (ч)

14:00

 

18:30

Мінченко Сергій

96 - 120кг (ч)

14:00

 

18:30

Боулінг

 

 

Яловега Владислав

"Мастерс"

9:00

 

 

Данилюк Вадим

 

 

 

 

Семізенко Вікторія

"Мастерс"

14:00

 

 

 
 
< Попередня   Наступна >