891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Приголомшливий виступ українських тенісистів на Чемпіонаті Європи: наші спортсмени – чемпіони!!!! Надіслати електронною поштою
07.10.2013

10017359705_9d28c7a03d.jpgВперше в історії вітчизняного паралімпійського спорту національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу посіла І загальнокомандне місце серед 30-ти країн-учасниць Чемпіонату Європи, що проходив з 25 вересня по 5 жовтня 2013 року у місті Ліньяно, Італія.

Після другого місця з настільного тенісу на Міжнародному турнірі в чеському місті Острава, паралімпійська збірна України впевнено займає першу загальнокомандну позицію на змаганнях Чемпіонату Європи, виборовши 12 високих нагород, серед яких 7 золотих та 5 бронзових медалей. Команди Туреччини та Франції вибороли друге та третє місця відповідно.

10030557863_3a4be1feaf_z.jpgСеред 16-ти спортсменів національної паралімпійської збірної команди України з настільного тенісу, що представляли нашу державу у складі 30-ти країн-учасниць, найкраще виступили 5-ро спортсменів в індивідуальних змаганнях: Попов Михайло, Щепанський Юрій, Сафонова Вікторія, Косміна Наталя,  Дідух Віктор. У Клименко Юлії, Ніколенка Максима, Єзика Олександра – бронзові нагороди.

10095088744_e0c896bbe9_o.jpgКрім того, не менш яскраво наші тенісисти виступили і в командних змаганнях: Кубов Вадим – Щепанський Юрій (золото в командних змаганнях), Попов Михайло  - Ніколенко Максим (золото в командних змаганнях), Сафонова Вікторія – Литовченко Марина, Ходзинська Антоніна та Клименко Юлія – бронзова командна нагорода, Петрунів Василь - Єзик Олександр – бронзова командна нагорода.

Найкраще у національній паралімпійській збірній команді з настільного тенісу виступили Попов Михайло(Запорізька обл.) та Щепанський Юрій (Миколаївська обл.), виборовши по 2 золоті нагороди (як індивідуальні, так і командні)

Крім того, варто зауважити, що львів’янин Віктор Дідух, отримавши міжнародну класифікацію лише у вересні, вже став Чемпіоном Європи.

4

Такий виступ наших спортсменів, без сумнівів, можна назвати приголомшливим. І ми вітаємо наших тенісистів з яскравою перемогою та бажаємо подальших успіхів на Чемпіонаті світу 2014 року.