ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
В.Сушкевич: «Найбільше тривожить зростання темпів захворювання на рак молочної залози» Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
20.10.2013

img_7857_800x600.jpgНаціональна Асамблея інвалідів України (НАІУ) спільно з ВГООІ «Разом проти раку»  за участю КМГО «Амазонки» та інших регіональних організацій, за підтримки Міністерства соціальної політики України, 17-18 жовтня 2013 року провели Міжнародну науково-практичну конференцію для представників жіночих громадських організацій інвалідів та лікарів-онкологів «За здоров’я жінки».

 

img_7822_800x600.jpg

Традиційно захід почався сумно – з хвилини вшанування усіх жінок, які в русі всіх активістів громадських організацій інвалідів України проти раку молочної залози залишились хіба душею – на жаль, померли від цієї страшної хвороби.

 

За словами Валерія Сушкевича, справедливо сумно… Адже ЩОРОКУ в країні реєструється майже 16 тисяч осіб, хворих на рак молочної залози. І що найбільш тривожить – зростання темпів захворювання жінок на рак молочної залози.

 

img_7862_800x600.jpgІнтенсивність росту захворюваності на рак молочної залози за останні 10 років збільшилась у 2 рази і набуває випереджаючих темпів порівняно з ростом захворюваності на інші форми злоякісних новоутворень. Щорічний приріст захворюваності на РМЗ в середньому по Україні становить 3,5%, найбільший приріст у Києві та великих містах  - до 5,5%.

 

«Вдумайтесь у цю сумну статистику: кожних 35-40 хвилин – одна жінка захворює на рак молочної залози, при чому 40% жінок надто пізно звертаються до лікаря – коли вже нічого не можна вдіяти. Усім загалом нам потрібно звернути увагу держави, уряду на цю проблему, адже ми, на даль, є лідерами цього захворювання в Європі. Щороку в Україні помирає майже 8000 жінок від раку молочної залози. Варто знаходити комплексні рішення, щоб щороку ці жінки залишались з нами… Потрібно, щоб виконувалось законодавство по відношенню до жінок, які хворіють цією хворобою. Програма «Онкологія» завершилась у 2006 році, чи все виконано по цій програмі? Хочу вас запевнити, що укінці роботи нашої Міжнародної конференції «За здоров’я жінки», нами буде делеговано депутатів від конференції до Міністра охорони здоров’я Р. Богатирьової, аби звернути увагу Міністра на жінок, що хворіють на рак молочної залози. Зі свого боку хочу додати, що я завжди буду з вами, як і був  - із самого початку зародження вашого руху!» - підкреслив голова Національної Асамблеї інвалідів України В.Сушкевич.

 

dsc_0591_800x600.jpgВже 19 жовтня усі учасники Міжнародної конференції, що тривала 2 дні поспіль, взяли участь у Х щорічному Марші життя на надії «Всім світом проти раку», аби підтримати усіх тих, хто пережив чи переживає цю страшну хворобу, а також щоб вкотре привернути увагу влади до наших жінок, аби вплинути на реалізацію державної політики стосовно цієї проблеми.

 

Прес-служба НКСІУ,

фото прес-служби НАІУ

 

 
< Попередня   Наступна >