ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Національна паралімпійська збірна команда України: за крок до Сочі-2014 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
30.01.2014
1601032_622129484501893_1238148809_n.jpg
Майже півтора місяці відділяє увесь паралімпійський світ від визначної дати - ХІ зимових Паралімпійських ігор, які пройдуть в столиці Паралімпіади-2014 Сочі (Росія). Національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту у складі 21 спортсмена, що борються за першість у лижних гонках та біатлоні, достойно підготувалась до цієї визначної події у світовому спорті: на фіналах Кубку світу, що проходили майже увесь січень цього року (з 07 по 27 січня) у різних містах Фінляндії та Німеччини наша команда завоювала 44 високих нагород, серед яких 9 золотих, 20 срібних та 15 бронзових медалей та стабільно утримувала 2 позицію в загальнокомандному заліку після лідера (за кількістю золотих нагород та за загальною кількістю медалей) - майже вдвічі більшою командою Росії. До речі, у всіх етапах фіналах етапів Кубку світу змагались спортсмени від 21 країни світу.

 

 

Першим, безсумнівно, впевненим успішним кроком назустріч Паралімпіаді в Сочі стали змагання у фінському місті Вуокатті, що проходили з 7 по 13 січня, де національній паралімпійській збірній команді України вдалось вибороти 19 медалей, серед яких 4 золоті, 9 срібних та 6 бронзових нагород у лижних гонках та біатлоні та завоювати стійку другу позицію у загальнокомандному заліку у цих дисциплінах.

 

 

 

1560645_621614254553416_1952085854_n.jpg

Володаркою 3-х золотих медалей стала іменита спортсменка України, котра успішно дебютувала на Паралімпіаді у Ванкувері 4 роки тому, Кононова Олександра, що виборола їх у лижних гонках (на середній та короткій дистанціях) та біатлоні (гонка переслідування). На короткій дистанції у біатлоні у Саші - срібна нагорода. До речі, саме Олександра, що отримала естафету Паралімпіади-2014 з рук мера Сочі і наразі є однією із найсильніших спортсменок національної паралімпійської збірної команди України та найсильнішою у цих змаганнях серед жінок.

 

 

Серед чоловіків нашої команди в Вуокатті найвдаліше виступив Яровий Максим - дебютант майбутньої Паралімпіади в Сочі. Він поклав у скарбничку України 1 золоту та 1 срібну нагороди. Три срібні медалі виборов дебютант Паралімпіади в Сочі Рептюх Ігор, по одній срібній та одній бронзовій нагороді у Лук'яненка Віталія та сочинського дебютанта Ковалевського Анатолія, 1 срібло та 3 бронзові нагороди у Батенкової Юлії, 1 срібна медаль у Павленко Людмили, 1 бронза - у Шишкової Оксани.

 

 

Не менш вдало виступили українці у німецькому місті Оберстдорфі, де вони змагались за першість фіналів Кубку світу з зимових видів спорту серед спортсменів з вадами зору та ураженнями опорно-рухового апарату з 16 по 19 січня 2014 року у лижних гонках. 14 високих нагород, серед яких 4 золоті, 7 срібних та 3 бронзові медалей - такий доробок наших спортсменів на цьому етапі Кубку світу, а також друга позиція у загальнокомандному заліку (за загальною кількістю нагород та за кількістю золотих медалей). Абсолютною лідеркою цих змагань в українській команді стала Кононова Олександра. Її доробок - 3 золоті нагороди у лижних гонках на 3-х дистанціях став найкращим серед наших спортсменів. 2 срібні нагороди у Ярового Максима, по одній срібній та одній бронзовій медалі у Батенкової Юлії, Павленко Людмили і Шишкової Оксани, по одній срібній нагороді у Рептюха Ігоря та Юрковської Олени.

 

 

1497559_621614537886721_1294151275_n.jpg

Німецьке місто Оберрід стало яскравою успішною крапкою виступу національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту в фіналах Кубку світу-2014 року, що передують виступу наших спортсменів на Паралімпіаді в Сочі. Наразі українська паралімпійська збірна команда тільки-но завершила успішний виступ у Німеччині з 11 високими нагородами з біатлону, серед яких 1 золота, 4 срібні та 6 бронзових медалей та друга позиція у загальнокомандному заліку (за кількістю нагород та за кількістю золотих нагород). Змагання проходили з 22 по 27 січня поточного року.

 

 

1620908_628585033856338_423194399_n.jpg

Традиційно лідеркою команди стала Кононова Олександра з 1 золотою та 2-ма срібними нагородами, у Ковалевського Анатолія - 1 срібна та 2 бронзові нагороди, у Рептюха Ігоря - 1 срібна та 1 бронзова медалі, у Шишкової Оксани, Батенкової Юлії та дебютантки майбутніх Ігор-2014 Ляшенко Людмили - по одній бронзовій медалі.

 

 

Що ж, попереду у нашої команди - найважливіші старти чотирьохліття, що вже з 7 березня розпочнуться у Сочі. Наразі спортсмени готуються гідно представити Україну на ХІ зимовій Паралімпіаді. 21 лютого планується урочиста церемонія проводів національної паралімпійської збірної команди у Сочі-2014.

 

 

 

 

 

 

Особисті результати спортсменів

м. Вуокатті, Фінляндія

 

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

Волинська

 

Біатлон коротка дист. 6км

3

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Лижні гонки, сер.дист.

3

Біатлон гонка переслід.

2

Лижні гонки, коротка дист.

3

2

Кононова Олександра Миколаївна

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 6км

2

Артемін Д.В., Заведеев А.А., Заведеев А.В., Мукшин В.П.

Лижні гонки, сер.дист.

1

Біатлон гонка переслід.

1

Лижні гонки, коротка дист.

1

 

3

Буй Ірина Василівна

 

Хмельницька

 

Біатлон коротка дист. 6км

6

Мукшин В.П., Заведеев А.А., Кучерявий М., Артемін Д.В.

Лижні гонки, сер.дист.

9

Біатлон гонка переслід.

9

Лижні гонки, коротка дист.

6

 

4

Ляшенко Людмила Олександрівна

 

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 6км

4

Артемін Д.В., Нестеренко А.Ю., Петрищев С., Мукшин В.П.

Лижні гонки, сер.дист.

5

Біатлон гонка переслід.

4

Лижні гонки, коротка дист.

5

5

 

Павленко Катерина Юріївна

 

Сумська

 

Лижні гонки, коротка дист.

15

Артемін Д.В. Співак І.І., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 6км

14

Лижні гонки, сер.дист.

15

6

Вовчинський Григорій Васильович

 

Черкаська

 

Біатлон коротка дист. 7,5км

4

Мукшин В.П., Заведеев А.А.,Заведеев А.В., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дист.

7

 

Біатлон гонка переслід.

5

Лижні гонки, коротка дист.

10

 

 

7

Ситник Віталій Юрійович

 

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

12

Артемін Д.В., Співак І.І., Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дист.

13

 

Біатлон гонка переслід.

13

Лижні гонки, коротка дист.

16

 

8

 

Майстренко Владислав Сергійович

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

11

Артемін Д.В. Заведеев А.А., Мукшин В.П.

Лижні гонки, коротка дист.

21

 

Біатлон гонка переслід.

12

9

Рептюх Ігор Миколайович

Чернігівська

Біатлон коротка дист. 7,5 км

2

Артемін Д.В., Співак І.І., Сторожок В.П. Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дист.

2

 

Біатлон гонка переслід.

2

Лижні гонки, коротка дист.

5

 

 

10

Шишкова Оксана Валеріївна

 

 

Харківська

 

Лижні гонки, сер.дист.

4

Мукшин В.П., Іванов В.М., Нестеренко А.Ю.,

Нестеренко Л.С.

Біатлон коротка дист.

4

Біатлон гонка переслід.

3

Лижні гонки, коротка дист.

4

11

 

Прилуцька Ольга Валеріївна

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 6км

7

Мукшин В.П., Могільний В.С.,     Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Лижні гонки, сер.дист.

5

Біатлон гонка переслід.

7

Лижні гонки, коротка дист.

7

 

12

Лук'яненко Віталій Володимирович

 

Харківська

Біатлон коротка дист. 7,5км

2

Артемін Д.В.,Бабар Б.Б., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Лижні гонки, коротка дист.

10

 

Біатлон гонка переслід.

3

 

13

Ковалевський Анатолій Олександрович

 

 

м. Київ

 

Біатлон коротка дист. 7,5км

3

Мукшин В. Кучерявий С.М.  Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Лижні гонки, коротка дист.

9

 

Біатлон гонка переслід.

2

14

Уткін Юрій Володимирович

 

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

4

Мукшин В.П., Казаков В.В., Нестеренко А.Ю., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дист.

4

 

Біатлон гонка переслід.

4

Лижні гонки, коротка дист.

6

 

15

Решетинський Ярослав Юрійович

Київська

Біатлон коротка дист. 7,5 км

6

Мукшин В.П., Хуртік Д.С., Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дист.

7

 

Біатлон гонка переслід.

9

Лижні гонки, коротка дист.

4

 

16

Павленко Людмила Володимирівна

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 6км

2

Мукшин В.П., Казаков В.М., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дист.

7

Біатлон гонка переслід.

5

Лижні гонки, коротка дист.

8

17

Юрковська Олена Юріївна

 

Київська

 

Лижні гонки, коротка дист.

7

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 6км

8

Лижні гонки, середня дист.

5

Біатлон гонка переслід.

4

18

Яровий Максим Володимирович

Миколаївська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

9

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дист.

2

 

Біатлон гонка переслід.

6

Лижні гонки, коротка дист.

1

 

19

Шульга Дмитро Олегович

Харківська

 

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

5

Нестеренко А.Ю., Хуртик Д.С., Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дист.

10

 

Біатлон гонка переслід.

6

Лижні гонки, коротка дист.

11

 

20

Ткаченко Михайло Васильович

 

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

5

Мукшин В.П. Казаков В.М., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дист.

11

 

Біатлон гонка переслід.

5

Лижні гонки, коротка дист.

9

 

21

Корнійко Олександр Юрійович

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

10

Артемін Д.В. Співак І.І., Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дист.

16

 

Біатлон гонка переслід.

8

Лижні гонки, коротка дист.

15

 

 

Країни, які посіли з 1-5 командні місця у змаганнях (біатлон)

 

Зайняте

місця

 

Назва країни

Кількість місць

Лижні гонки

 

Загальна кількість

I

 

II

III

 

1

Росія

11

5

4

20

2

Україна

1

7

4

12

3

Норвегія

0

0

2

2

4

Німеччина

0

0

1

2

5

Японія

0

0

1

2

 

Країни, які посіли з 1-5 командні місця у змаганнях (лижні гонки)

 

Зайняте

місця

 

Назва країни

Кількість місць

Лижні гонки

 

Загальна кількість

I

 

II

III

 

1

Росія

7

10

8

25

2

Україна

3

2

2

7

3

Німеччина

2

0

0

2

4

Норвегія

0

0

1

1

5

Японія

0

0

1

1

 

Особисті результати спортсменів

Оберстдорф, Німеччина

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Батенкова-Бауман  Юлія Вікторівна

Волинська

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 15км

3

Артемін Д.В.,  Казаков В.М., Мукшин В.П.

Лижні гонки, спринт вільний стиль

14

Лижні гонки, середня дистанція 5км класичний стиль

2

2

Кононова Олександра Миколаївна

 

Київська

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 15км

1

Артемін Д.В.,  Заведеев А.А., Заведеев А.В., Мукшин В.П.

Лижні гонки, спринт вільний стиль

1

Лижні гонки, середня дистанція 5км класичний стиль

1

 

3

Буй Ірина Василівна

 

Хмельницька

 

Лижні гонки, спринт вільний стиль

8

Мукшин В.П.,  Заведеев А.А.,  Кучерявий М., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дистанція 5км класичний стиль

12

 

4

Ляшенко Людмила Олександрівна

 

Харківська

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 15км

9

Артемін Д.В., Нестеренко А.Ю., Петрищев С., Мукшин В.П.

Лижні гонки, спринт вільний стиль

7

Лижні гонки, середня дистанція 5км класичний стиль

5

5

 

Павленко Катерина Юріївна

 

Сумська

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 15км

11

Артемін Д.В.  Співак І.І., Мукшин В.П.

Лижні гонки, спринт вільний стиль

15

Лижні гонки, середня дистанція 5км класичний стиль

14

6

Вовчинський Григорій Васильович

 

Черкаська

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20км

7

Мукшин В.П., Заведеев А.А.,Заведеев А.В., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дистанція 10км класичний стиль

Не стартував

 

7

Ситник Віталій Юрійович

 

Харківська

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20км

8

Артемін Д.В., Співак І.І., Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дистанція 10км класичний стиль

8

8

 

Майстренко Владислав Сергійович

 

Київська

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20км

10

Артемін Д.В.  Заведеев А.А., Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дистанція 10км класичний стиль

Не стартував

9

Рептюх Ігор Миколайович

Чернігівська

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20 км

2

Артемін Д.В.,   Співак І.І., Сторожок В.П. Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дистанція 10км класичний стиль

5

 

10

Шишкова Оксана Валеріївна

 

 

Харківська

 

Лижні гонки, довга дистанція 15км, вільний стиль

3

Мукшин В.П., Іванов В.М., Нестеренко А.Ю.,

Нестеренко Л.С.

Лижні гонки, спринт вільний стиль

2

Лижні гонки, середня дистанція 5км класичний стиль

6

11

 

Прилуцька Ольга Валеріївна

 

Київська

 

Довга дистанція 15км, вільний стиль

5

Мукшин В.П.,  Могільний В.С.,           Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Лижні гонки, спринт вільний стиль

6

Лижні гонки, середня дистанція 5км класичний стиль

7

 

12

Лук'яненко Віталій Володимирович

 

Харківська

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20км

6

Артемін Д.В.,Бабар Б.Б., Казаков В.М., Мукшин В.П.

 

13

Ковалевський Анатолій Олександрович

 

 

м. Київ

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20км

не фінішував

Мукшин В. Кучерявий С.М.     Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Середня дистанція 10км класичний стиль

10

14

Уткін Юрій Володимирович

 

Харківська

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20 км

4

Мукшин В.П., Казаков В.В., Нестеренко А.Ю., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дистанція 10км класичний стиль

6

15

Решетинський Ярослав Юрійович

Київська

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20км

8

Мукшин В.П., Хуртік Д.С., Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дистанція 10км класичний стиль

11

16

Павленко  Людмила Володимирівна

Харківська

 

Лижні гонки, довга дистанція 12км

2

Мукшин В.П.,  Казаков В.М., Артемін Д.В.

Лижні гонки, спринт

18

Лижні гонки, середня дистанція 5км

3

17

Юрковська  Олена Юріївна

 

Київська

 

Лижні гонки, довга дистанція 12км

8

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Лижні гонки, спринт

2

Лижні гонки, середня дистанція 5км

13

18

Яровий Максим Володимирович

Миколаївська

 

Лижні гонки, довга дистанція 15км

2

Артемін Д.В.,  Казаков В.М., Мукшин В.П. 

Лижні гонки, середня дистанція 10км

2

Лижні гонки, спринт

1

19

Шульга Дмитро Олегович

Харківська

 

 

Лижні гонки, довга дистанція, вільний стиль 20км

дискваліфікований

Нестеренко А.Ю., Хуртик Д.С., Мукшин В.П.

Лижні гонки, середня дистанція 10км класичний стиль

13

20

Ткаченко Михайло Васильович

 

Харківська

 

Лижні гонки, довга дистанція 15км

11

Мукшин В.П.  Казаков В.М., Артемін Д.В.

Лижні гонки, середня дистанція 10км

11

21

Корнійко Олександр Юрійович

 

Київська

 

Лижні гонки, довга дистанція 15км

23

Артемін Д.В.   Співак І.І., Мукшин В.П.

 

Країни, які посіли з 1-10 командні місця у змаганнях

 

Зайняте

місця

 

Назва країни

Кількість місць

Лижні гонки

 

Загальна кількість

I

 

II

III

 

1

Росія

6

11

11

28

2

Україна

4

7

3

14

3

Канада

4

0

0

4

4

Німеччина

3

0

0

3

5

Японія

0

0

3

3

 

Особисті результати спортсменів

Оберрід, Німеччина

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

Волинська

 

Біатлон коротка дист. 6км

7

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

3

Біатлон довга дист.

4

2

Кононова Олександра Миколаївна

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 6км

1

Артемін Д.В., Заведеев А.А., Заведеев А.В., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

2

Біатлон довга дист.

2

 

3

Буй Ірина Василівна

 

Хмельницька

 

Біатлон коротка дист. 6км

8

Мукшин В.П., Заведеев А.А., Кучерявий М., Артемін Д.В.

Біатлон середня дис.

6

Біатлон довга дист.

8

 

4

Ляшенко Людмила Олександрівна

 

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 6км

3

Артемін Д.В., Нестеренко А.Ю., Петрищев С., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

7

Біатлон довга дист.

5

5

 

Павленко Катерина Юріївна

 

Сумська

 

Біатлон довга дист.

13

Артемін Д.В. Співак І.І., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 6км

14

Біатлон середня дис.

10

6

Вовчинський Григорій Васильович

 

Черкаська

 

Біатлон коротка дист. 7,5км

6

Мукшин В.П., Заведеев А.А.,Заведеев А.В., Артемін Д.В.

Біатлон середня дис.

10

Біатлон довга дист.

6

 

7

Ситник Віталій Юрійович

 

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

13

Артемін Д.В., Співак І.І., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

11

Біатлон довга дист.

15

8

 

Майстренко Владислав Сергійович

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

12

Артемін Д.В. Заведеев А.А., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

Не фінішував

Біатлон довга дист.

14

9

Рептюх Ігор Миколайович

Чернігівська

Біатлон коротка дист. 7,5 км

8

Артемін Д.В., Співак І.І., Сторожок В.П. Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

3

Біатлон довга дист.

2

 

10

Шишкова Оксана Валеріївна

 

 

Харківська

 

Біатлон середня дист

3

Мукшин В.П., Іванов В.М., Нестеренко А.Ю.,

Нестеренко Л.С.

Біатлон коротка дист.

4

Біатлон довга дист

4

11

 

Прилуцька Ольга Валеріївна

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 6км

6

Мукшин В.П., Могільний В.С.,     Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Біатлон середня дис.

6

Біатлон довга дист

6

 

12

Лук'яненко Віталій Володимирович

 

Харківська

Біатлон коротка дист. 7,5км

4

Артемін Д.В.,Бабар Б.Б., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

6

Біатлон довга дист

4

 

13

Ковалевський Анатолій Олександрович

 

 

м. Київ

 

Біатлон коротка дист. 7,5км

2

Мукшин В. Кучерявий С.М.  Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Біатлон середня дис.

3

Біатлон довга дист

3

14

Уткін Юрій Володимирович

 

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

6

Мукшин В.П., Казаков В.В., Нестеренко А.Ю., Артемін Д.В.

Біатлон середня дис.

9

Біатлон довга дист.

8

15

Решетинський Ярослав Юрійович

Київська

Біатлон коротка дист. 7,5 км

9

Мукшин В.П., Хуртік Д.С., Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Біатлон середня дис.

11

Біатлон довга дист.

Не фінішував

16

Павленко Людмила Володимирівна

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 6км

8

Мукшин В.П., Казаков В.М., Артемін Д.В.

Біатлон середня дис.

6

Біатлон довга дист.

4

17

Юрковська Олена Юріївна

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 6км

4

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

4

Біатлон довга дист.

7

18

Яровий Максим Володимирович

Миколаївська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

5

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

8

 

Біатлон довга дист.

15

19

Шульга Дмитро Олегович

Харківська

 

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

8

Нестеренко А.Ю., Хуртик Д.С., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

12

Біатлон довга дист.

12

20

Ткаченко Михайло Васильович

 

Харківська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

6

Мукшин В.П. Казаков В.М., Артемін Д.В.

Біатлон середня дист. 12,5 км

7

Біатлон довга дист.

10

21

Корнійко Олександр Юрійович

 

Київська

 

Біатлон коротка дист. 7,5 км

22

Артемін Д.В. Співак І.І., Мукшин В.П.

Біатлон середня дис.

21

Біатлон довга дист.

20

 

Країни, які посіли з 1-10 командні місця у змаганнях

 

Зайняте

місця

 

Назва країни

Кількість місць

Лижні гонки

 

Загальна кількість

I

 

II

III

 

1

Росія

16

12

9

37

2

Україна

1

4

6

11

3

Німеччина

1

0

2

3

4

Франція

0

1

1

2

5

Норвегія

0

1

0

1

 

 

Прес-служба НКСІУ

 
< Попередня   Наступна >