ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed

?
: 1
ղ ˳ : !
- Ѳ   
19.06.2006

До Паралімпіади в Китаї залишилось ще  багато часу – цілих два роки. За цей час потрібно багато що зробити: підготувати національні збірні, прийняти участь у багатьох спортивних форумах міжсезоння, пройти кваліфікаційні відбори...

 

З іншого боку – потрібно якнайшвидше підготувати організаційну та технічну бази...

 

І здавалось би, ще є час для вирішення усіх технічних та організаційних питань, проте, на думку Президента Національного комітету спорту інвалідів України Валерія Сушкевича – вже час "засукати" рукави та братись до справи.

 

 Тому вже зараз, у червні 2006 року, розпочалась робота з підготовки до ХІІІ літньої Паралімпіади – за запрошенням Національної асамблеї інвалідів України та Національного комітету спорту інвалідів України, очолюваними В.М.Сушкевичем, в Україну на період з 18 по 21 червня 2006 року з дружнім візитом прибула делегація  Китайської Федерації інвалідів... 19 червня з нагоди візиту відбулась прес-конференція для журналістів.

 

 

19 червня 2006 року відбулась прес-конференція з делегацією Китайської Федерації інвалідів на чолі зі старшим сином ДЕН Сяопіна, Президентом Китайської Федерації інвалідів, Виконавчим Головою Пекінського оргкомітету 29-х Олімпійських Ігор ДЕН Пуфаном. У прес-конференції взяли участь: Голова Національної Асамблеї інвалідів України, народний депутат України Сушкевич В.М.,  Президент Китайської Федерації інвалідів,  Виконавчий Голова Пекінського оргкомітету 29-х Олімпійських Ігор ДЕН Пуфан, Посол Китайської Народної Республіки в Україні ГАО Юйшен,  представники Китайської Федерації інвалідів, представники Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

В ході зустрічі були обговорені питання соціального захисту інвалідів в Україні та в Китаї, намічені основні шляхи співпраці між Національною Асамблеєю інвалідів України та Китайською Федерацією інвалідів. Особливий акцент зроблено на обговоренні питань підготовки до ХІІІ Літніх Паралімпійських ігор, що відбудуться 2008 року у Пекіні (Китай).  

ДЕН Пуфан, Виконавчий Голова Пекінського оргкомітету 29-х Олімпійських Ігор, завірив усіх присутніх, що з боку Оргкомітету Китаю буде зроблено усе можливе аби забезпечити необхідну підготовку українців-паралімпійців до участі в Паралімпіаді-2008 року. Він особисто обіцяв сприяти вирішенню усіх організаційних та технічних питань, пов’язаних з участю нашої національної збірної в ХІІІ літній Паралімпіаді. На питання щодо конкуренції серед національних збірних Китаю та України, як ДЕН Пуфан, так і Валерій Сушкевич  відповіли однозначно: ця спортивна боротьба завжди була конкурентною і чесною.

 

 

 

Довідка.

 

ДЕН Пуфан – видатний діяч Китаю. Він – старший син  ДЕН Сяопіна, відомого всьому світові головного "конструктора реформ" і відкритості Китаю.

 

ДЕН Пуфан народився в квітні 1944 року в провінції Шаньсі Китаю. В 1968 р. закінчив Пекінський університет, фізико-математичний факультет. В тому ж році під час "культурної революції"  був переслідуваний і став інвалідом (параплегія нижньої частини тіла).

 

З 1983 г. - заснував і розвивав справу інвалідів Китаю. З 1984 р. обіймав посаду замісника голови, а згодом став Головою правління Фонду достатку інвалідів Китаю. З 1988 р. обіймав посаду Президента Китайської Федерації інвалідів Першого скликання, Голови правління Виконавчого комітету.

 

В 1993 р. обраний Президентом Китайської Федерації інвалідів Другого скликання, в 1998 р. -  Президентом Китайської Федерації інвалідів Третього скликання, в 2003 р. – знову обраний Президентом Китайської Федерації інвалідів Китаю.

 

В 1998 р. отримав спеціальну премію від Генерального Секретаря ООН Азіатсько-Тихоокеанського регіону (UNESCAP) за спеціальний вклад.

 

В 2003 р. Отримав премію "Права людини ООН" (перший громадянин Китаю, котрий отримав дану премію).

 

В 2004 р. був призначений Виконавчим Головою Пекінського оргкомітету 29-х Олімпійських Ігор.

 

В 2005 р. Нагороджений орденом Міжнародного Комітету паралімпійських ігор за видатний вклад в розвиток справи Паралімпійських Ігор (перший громадянин Китаю, котрий отримав орден такого ґатунку).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<   >