'

˲ϲ-2006: Ͳ ز!!!
- Ѳ
12.03.2006

Неділя, 12 березня року... Другий день змагань для української збірної... Перший день, з його шести нагородами (2 золота, 3 срібла та 1 бронза), показав всьому світові, на що здатна наша невеличка група людей у спортивних костюмах кольору державного прапору України… Це не тільки було творче напрацювання, що надало натхнення другому дню змагань, а й, привернувши увагу всієї світової спільноти, надихнуло наших спортсменів на нові звитяги.

Можливо, конкурентам думалось, що наша команда "видихнеться", не зможе витримати такого ж темпу, втратить бойовий запал. Але "не тут то було" – тільки не з нашими спортсменами!

12 березня 2006 року до української скарбнички покладено не мало – 4 медалі:  1 золото, 1 срібло та 2 почесних бронзи у змаганнях з лижних гонок на короткій дистанції - (вільний стиль) чоловіки -5км (всі), жінки – 5км, (LW1-9, B1-3), жінки – 2,5км (LW10-12).

За загальним неофіційним заліком збірна паралімпійська команда України 12 березня стала другою після Росії серед країн-учасниць, які вибороли нагороди. Хоча і Україна, і Росія завоювали однакову кількість медалей за ці два дні, проте російська збірна лідирує у кількості срібних нагород.

Нашими славними переможцями стали:

Юрковська Олена (LW 12) – золото – результат 8:27.9

Костюк Юрій ( LW 10,5) – срібло - результат 15:39.4

Батенкова Юлія (LW 6) – бронза– результат 15:45.6

Павленко Людмила (LW 11,5) - бронза– результат 8:54.0

13 березня українська збірна команда участі у змаганнях не приймала (згідно загального розкладу змагань). І вже за неофіційним заліком наша національна збірна команда зайняла третю почесну позицію, уступивши Росії(2-ге місце) та Франції (1-ше місце).

З нетерпінням будемо очікувати 14 березня результатів наших спортсменів у  змаганнях з біатлону на короткій дистанції: чоловіки -  7,5км(всі), жінки – 7,5км (всі). Ми  віримо у їх успіх, у їхні сили, професійність. Адже традиційно команда показує професійність, високу спортивну дисципліну, згуртованість та націленість на успіх. Саме завдяки цим якостям і вдається досягти нових рекордів та досягнень.