ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 11.03.2014 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
11.03.2014

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІ зимових Паралімпійських  іграх  2014 року

 

м. Сочі (Росія)

Паралімпійське селище

4 день  змагань

11 березня 2014 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 20 українських спортсменів в  1 виді спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Стать

Прізвище

ім`я

клас

Місце

Результат

1

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Лук’яненко Віталій

Лідер - Бабар Б.

В 3

І

31:04.0

2

біатлон

10 км середня дистанція індивідуальна гонка

ж

Кононова Олександра

LW 8

 

ІІ

30:33.7

3

біатлон

10 км середня дистанція індивідуальна гонка

ж

Шишкова Оксана

Лідер - Нестеренко Л.

В 2

ІІІ

35:01.4

4

біатлон

10 км середня дистанція індивідуальна гонка

ж

Павленко Людмила

LW 11

ІІІ

34:22.6

5

біатлон

10 км середня дистанція індивідуальна гонка

ж

Юрковська Олена

LW 12

4

34:49.2

6

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Уткін Юрій

Лідер Казаков В.

В 3

4

32:04.5

7

біатлон

10 км середня дистанція індивідуальна гонка

ж

Прилуцька Ольга

Лідер - Могильний В.

B 3

 

4

44:01.6

8

біатлон

10 км середня дистанція індивідуальна гонка

ж

Ляшенко Людмила

LW 8

 

4

31:01.6

9

біатлон

10 км середня дистанція індивідуальна гонка

ж

Батенкова-Бауман Юлія

LW 6

 

5

32:03.7

10

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Решетинський Ярослав

Лідер  - Хуртик Д.

В 3

6

33:21.9

11

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Яровий Максим

 

LW 10

 

7

37:35.4

12

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Вовчинський Григорій

LW 8

 

7

31:26.3

13

біатлон

10 км середня дистанція індивідуальна гонка

ж

Буй Ірина

LW 8

 

7

32:47.5

14

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Шульга Дмитро

Лідер - Гергардт А.

В 2

7

35:43.9

15

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Ткаченко Михайло

 

LW 12

10

38:48.4

16

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Рептюх Ігор

 

LW 8

 

12

33:14.9

17

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Ситник Віталій

 

LW 6

 

13

33:16.2

18

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Майстренко Владислав

LW 8

 

14

33:31.2

19

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Корнійко Олександр

 

LW 12

 

15

40:34.2

20

біатлон

12,5 км середня дистанція індивідуальна гонка

ч

Ковалевський Анатолій

Лідер – Мукшин О.

В 2

 

DNF

 

Підсумки четвертого дня

І місць

2

1

ІІ місць

2

1

ІІІ місць

3

2

IV місць

2

4

V місць

1

1

VI місць

3

1

 

Розподіл медалей станом на  11.03.2014 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Росія

11

14

9

34

2

Німеччина

4

0

0

4

3

Україна

3

3

5

11

4

Австрія

2

2

0

4

5

Японія

2

1

2

5

6

Франція

2

1

1

4

7

Словаччина

2

1

0

3

8

Канада

1

2

4

7

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
 
< Попередня   Наступна >