ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
Ͳ ˲ϲ
- Ѳ   
01.02.2006

Сьогодні закінчився Кубок світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату  та з вадами зору, що відбувався у Лілліхамері, Норвегія з 24 січня по 1 лютого. У триденних змаганнях взяли участь спортсмени декількох континентів, що представляли Францію, Польщу, Росію, Угорщину та ін. Україну на цих змаганнях представляло 13 спортсменів, котрі своїми виступами показали свою націленість на перемогу на Паралімпіаді-2006...

Українська національна збірна команда із зимових видів спорту впевненим та зваженим поступом крокує до Паралімпіади-2006 з новими здобутками та перемогами.  Так, у Лілліхамері, Норвегія, на Кубку світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату  та з вадами зору, що відбувався з 24 січня по 1 лютого 2006 року, 13 українських спортсменів своїми виступами показали, що здатні на високі результати. Нашою командою завойовано десять медалей: 2 золоті, 4 срібні та 4 бронзові.

 

Ще у перший день змагань, 27 січня, наша національна паралімпійська збірна команда, приймаючи участь у лижних гонках на короткій дистанції (Дівчата - 2,5 км, хлопці - 5 км), завоювали 3 медалі:

Юрковська Олена - 2-ге місце

Павленко Людмила - 3-тє місце

Костюк Юрій - 3-тє місце.

Другий день змагань, 28 січня, приніс нашій команді також три медалі у спринті:

Юрковська Олена – 1-ше місце

Батенкова Юлія – 2-ге місце

Морозов Владислав -  3-тє місце

Третій день змагань, 29 січня, змагаючись на довгій дистанції, був найуспішнішим: одне золото, два срібла та одна бронза.  

Батенкова Юлія – 1-ше місце

Юрковська Олена – 2-ге місце

Павленко Людмила – 3-тє місце

Костюк Юрій – 2-ге місце

 

Команда показала себе високопрофесійною, дисциплінованою, згуртованою та націленою на успіх. Окрім того, підійшла з достойним наробком для вже такої близької Паралімпіади-2006, яка відбудеться у Турині, Італія (10-19 березня 2006 року).

 

 
<   >