ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Травень ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 14.03.2014 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
14.03.2014

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІ зимових Паралімпійських  іграх  2014 року

 

м. Сочі (Росія)

Паралімпійське селище

7 день  змагань

14 березня 2014 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 21 український спортсмен у  2 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Стать

Прізвище

ім`я

клас

Місце

Результат

1

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Вовчинський Григорій

LW 8

 

І

37:41,1

2

біатлон

12,5 км довга дистанція індивідуальна гонка

ж

Кононова Олександра

LW 8

 

І

40:30.6

3

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Ковалевський Анатолій,            лідер - Мукшин О.

В 2

ІІ

38:18.2

4

біатлон

12,5 км довга дистанція індивідуальна гонка

ж

Юрковська Олена

LW 12

ІІІ

41:30.8

5

біатлон

12,5 км довга дистанція індивідуальна гонка

ж

Шишкова Оксана

Лідер - Нестеренко Л.

В 2

ІІІ

37:48.8

6

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Лук’яненко Віталій

Лідер - Бабар Б.

В 3

ІІІ

38:21.6

7

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Уткін Юрій

Лідер Казаков В.

В 3

5

39:11.0

8

біатлон

12,5 км довга дистанція індивідуальна гонка

ж

Ляшенко Людмила

LW 8

 

5

42:28.3

9

біатлон

12,5 км довга дистанція індивідуальна гонка

ж

Прилуцька Ольга

Лідер - Могильний В.

B 3

 

5

46:21.9

10

біатлон

12,5 км довга дистанція індивідуальна гонка

ж

Павленко Людмила

LW 11

6

43:55.0

11

біатлон

12,5 км довга дистанція індивідуальна гонка

ж

Батенкова-Бауман Юлія

LW 6

 

6

42:29.9

12

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Решетинський Ярослав

Лідер  - Хуртик Д.

В 3

7

41:19.5

13

біатлон

12,5 км довга дистанція індивідуальна гонка

ж

Буй Ірина

LW 8

 

9

43:38.6

14

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Рептюх Ігор

 

LW 8

 

9

40:11.2

15

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Шульга Дмитро

Лідер - Гергардт А.

В 2

11

44:16.1

16

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Яровий Максим

 

LW 10

 

12

48:56.9

17

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Ситник Віталій

 

LW 6

 

13

41:49.1

18

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Корнійко Олександр

 

LW 12

 

13

49:17.0

19

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Майстренко Владислав

LW 8

 

14

45:11.8

20

біатлон

15 км довга дистанція індивідуальна гонка

ч

Ткаченко Михайло

 

LW 12

15

49:23.6

21

гірськолижний спорт

Пара сноуборд крос

ч

Ошаров Іван

PLS

24

2:23.22

 

Підсумки сьомого дня

І місць

3

2

ІІ місць

4

1

ІІІ місць

7

3

IV місць

6

 

V місць

3

3

VI місць

5

2

 

 

Розподіл медалей станом на  14.03.2014 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Росія

25

21

18

64

2

Німеччина

7

4

0

11

3

Україна

5

5

10

20

4

Франція

3

3

1

7

5

Канада

3

2

6

11

6

Японія

3

1

2

6

7

Австрія

2

4

2

8

8

Словакія

2

1

2

5

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
 
< Попередня   Наступна >