ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ϲ ˲ϲ
- Ѳ   
25.07.2008

Спілка підприємців грального бізнесу України і Міжнародний фонд підтримки паралімпійського руху International Parasport Foundation (Parasport) стають партнерами Національного паралімпійського комітету України напередодні XIII літніх Паралімпійських Ігор в Пекіні

Україна, Київ. 25 липня 2008 року – Асоціація «Спілка підприємців грального бізнесу України» (СПГБУ), Міжнародний фонд підтримки паралімпійського руху International Parasport Foundation (Parasport) і Національний паралімпійський комітет України (НПКУ) заявили про початок співпраці в рамках партнерської програми. Згідно підписаному документу Спілка підприємців грального бізнесу України одержує статус «Генерального спонсора Національного паралімпійського комітету України» і «Офіційного спонсора національної паралімпійської збірної команди України». International Parasport Foundation отримав статус «Офіційного Спонсора Національного паралімпійського комітету України».

Прес-реліз

Метою співпраці є забезпечення діяльності Комітету з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів в Україні, а також підтримка національної паралімпійської команди України на XIII літніх Паралімпійських Іграх в Пекіні у вересні 2008 року. Вже сьогодні Спілка підприємців грального бізнесу України і Parasport виділили для підготовки національної збірної і на розвиток паралімпійського руху в Україні фінансову допомогу, обсяги якої дозволили визначити для Асоціації «Спілки підприємців грального бізнесу України» надання статусу генерального спонсора і для International Parasport Foundation статусу офіційного спонсора. Кошти використовуються для учбово-спортивної роботи спортсменів-паралімпійців, забезпечення всього комплексу заходів, пов'язаних з підготовкою і участю національної паралімпійської збірної в іграх в Пекіні, а також на вирішення проблем розвитку паралімпійського спорту в Україні.

Президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич дав свою оцінку партнерству: «За визначенням міжнародного спортивного співтовариства, а також згідно оцінкам міжнародних спортивних експертів розвиток вітчизняного спорту інвалідів займає лідируючу позицію в світі. Особливо приємно, що така позиція підтримується не тільки на державному рівні, але і бізнесом, який допомагає розвивати фізичну культуру і спорт для людей з інвалідністю, відкриваючи їм світ необмежених можливостей, даруючи нове життя».

У свою чергу, президент міжнародного фонду Parasport Олег Бойко оцінив початок співпраці з Національним паралімпійським комітетом України як «природний крок в розвитку бізнес-співтовариства України». «Наше партнерство - яскравий доказ того, що бізнес і економіка країни готові служити інтересам українського суспільства. Сьогодні наша задача надати рівні можливості займатися спортом всім людям, що, безумовно, сприятиме зміцненню здоров'я і духу нації».

«Підтримка спортивних програм є однією з пріоритетних державних задач, тому ми ухвалили рішення про нашу участь в партнерській програмі з національною паралімпійською збірною. Тим паче, що прагнення до перемоги, гра і змагальність, що становить основу спорту, близькі і нашому бізнесу - говорить Олександр Бойко, президент Спілки підприємців грального бізнесу України. Упевнений, що цією осінню вся Україна вболіватиме за наших спортсменів на XIII літніх Паралімпійських Іграх в Пекіні».

Спілка підприємців грального бізнесу України (СПГБУ)

Спілка об'єднує найбільші гральні компанії України, серед яких Ritzio Entertainment Group, Максбет, Olympic Casino. Головною задачею Асоціації є координація розвитку підприємств, зацікавлених в добросовісному і чесному веденні бізнесу, а також створенні умов для цивілізованої гри. Діяльність Спілки підприємців грального бізнесу України сприяє підвищенню рівня сервісу в гральних закладах, пропагує ідею соціальної відповідальності бізнесу і боротьбу з несумлінними учасниками ринку.

International Parasport Foundation

Приватний Міжнародний благодійний фонд підтримки паралімпійського спорту був заснований в 2007 році Олегом Бойко. Ця некомерційна організація створена для соціальної реабілітації людей з інвалідністю, зокрема - спортсменів-інвалідів. Значущим напрямом діяльності Фонду є фінансування програм, направлених на підтримку паралімпійського спорту і розвиток інфраструктури для людей з інвалідністю у всьому світі, включаючи розробку інноваційних технологій на базі власного науково-дослідного центру. Задача Фонду – об'єднання суспільних і комерційних організацій, зацікавлених в розвитку міжнародного паралімпійського руху.

Національний комітет спорту інвалідів України


Сьогодні Національний комітет спорту інвалідів України представляє Україну в міжнародному паралімпійському русі і виконує функції Національного паралімпійського комітету. За оцінками Міжнародного паралімпійського комітету і міжнародних спортивних федерацій, в Україні спорт інвалідів розвивається надзвичайно високими темпами. Цікаво, що стрімкий зліт масового спорту інвалідів відбувся тоді, коли в Україні за ініціативою Національного комітету спорту інвалідів України була створена і почала свою діяльність зараз діюча унікальна й поки що єдина в світі державна система управління фізичною культурою і спортом інвалідів. Так, ще в 1993 році рішенням уряду України були створені Український центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» і 27 регіональних центрів «Інваспорту».

Загальна діяльність Національного комітету спорту інвалідів України і державної системи «Інваспорт» стала могутнім чинником розвитку фізичної культури і спорту інвалідів в нашій державі. Розгалужена інфраструктура фізичної культури й спорту інвалідів дає можливість охопити людей з фізичними вадами до активних занять фізичною культурою. Сьогодні в Україні діють 114 підрозділів регіональних центрів «Інваспорт» в містах і районах, 123 фізкультурно-спортивних клуби інвалідів, відкрито 27 дитячо-юнацьких спортивних шкіл інвалідів. Понад 52 000 інваліди, близько 16 000 з яких - діти шкільного віку, систематично відвідують фізкультурно-реабілітаційні групи і спортивні секції з 30 видам спорту. Щорічно в Україні проводяться понад 250 чемпіонатів, першостей і кубків з 19 видів спорту.

У 2008 році спортсмени зі всього світу змагатимуться в Пекіні в 20 видах спорту, які включають 471 дисципліну. Вперше в паралімпійську програму включено академічне (адаптоване) веслування. Практично всі види, так чи інакше, ідентичні програмі Олімпіади, але є і унікальні - голбол, бочча (гра з м'ячем) і регбі на інвалідних колясках. Змагання з баскетболу, тенісу (великому і настільному) і фехтуванню також проводяться в інвалідних колясках. По футболу влаштовують два турніри: для спортсменів з вадами зору і з наслідками ДЦП.

Представники національної паралімпійської збірної України-2008 виступатимуть в Пекіні в 11 видах спорту (легка атлетика, плавання, фехтування на колясках, стрільба з лука, футбол ДЦП, стрільба кульова, веслування академічне, пауерліфтинг, настільний теніс, волейбол сидячи (жінки), дзюдо). Новими для української паралімпійської збірної стали академічне веслування і стрільба кульова. На даному етапі національна збірна має 105 ліцензій, а це - 125 спортсменів, які братимуть участь в Паралімпіаді-08.

Прес-служба НКСІУ

 
<   >