ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
²Ͳ Ͳ, ²!!!
- Ѳ   
14.03.2006

Вівторок, 14 березня 2006 року... Третій день змагань для української збірної... Два попередні дні принесли нашій збірній команді 10 медалей (3 золота, 4 срібла та 3 бронзові нагороди). Усі вболівальники та журналістська братія з самого початку змагань зустрічають нас веселими вигуками: "Україна! Неймовірно! Так тримати!"

А нашим паралімпійським бійцям тільки того й потрібно було – вкотре підтвердити і показати світу свій професіоналізм, майстерність та бойову стійкість.

Сьогодні, як і в перший день нашими прекрасними україночками "захоплено" весь п’єдестал пошани. Красиві, сильні, впевнені у собі Юрковська Олена, Трифонова Світлана та Павленко Людмила – золото, срібло та почесна бронза...

І знову гул на аренах: "Україна! Україна! Україна! НЕЙМОВІРНО!" Що ж таке?

Знову нагороди! Хижняк Сергій, котрий з самого початку подавав надії, став третім... А Костюк Юрій, як і в попередній раз, отримав срібну нагороду....Неймовірно!

Неймовірно приємно бачити радість спортсменів, вболівальників, мас-медіа... До нас прибігають за інтерв’ю італійці, японці, працівники прес-центру у Праджелато-План... Здавалось, що день вдався вже до кінця. Проте, вболівальникам ще раз прийшлось вигукувати радісне "так тримати" – срібна нагорода Віталія Лук’яненко просто змусила їх це зробити. Заставила похвилюватись і Тетяна Смирнова – йдучи, практично, всю дистанцію другою, вона подала надії глядачам, проте, як кажуть у біатлоні та в лижних гонках – результату потрібно дочекатися... Після фінішу усіх учасниць Таня виявилась четвертою. Але нас це не засмутило – ми віримо у її сили, її запал і позитивний настрой – до кінця йти до перемоги.

І власне, дійсно, неймовірно – з такою невеликою командою завоювати котрий день поспіль провідні позиції на величезному паралімпійському форумі в Італії.  Сьогодні ми за неофіційним командним заліком тримаємо все те ж почесне третє місце (згідно результатів 13 березня, коли команда України не брала відповідно до розкладу участі у змаганнях) і на сьогодні у нашій скарбничці 4 золота, 7 срібних медалей та 5 бронзових нагород. Погодьтеся – це дійсно неймовірно!

Неймовірним є і те, за коментарями Валерія Сушкевича, Президента Національного комітету спорту інвалідів України, що ця третя зимова Паралімпіада за участю України послідовно та закономірно підтверджує стрімку динаміку розвитку паралімпійського руху в нашій державі, зокрема, розвитку зимових видів.

Неймовірними є і надії на завтрашній день, 15 березня, на  наших спортсменів, котрі будуть змагатись у лижних гонках на середній  дистанції (класика) – чоловіки 10км (всі), жінки - 10км (LW1-9,B1-3),  жінки - 5км (LW10-12). Переверніть наш світ завтра знову і знову! Ми вже до цього готуємось!

 

 

 

 

 

 
<   >