ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Травень ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 16.03.2014 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
16.03.2014

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІ зимових Паралімпійських  іграх  2014 року

 

м. Сочі (Росія)

Паралімпійське селище

 

9 день  змагань

16 березня 2014 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 16 українських спортсменів в 1 виді спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Стать

Прізвище

ім`я

клас

Місце

Результат

1

Лижні перегони

5 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ж

Батенкова-Бауман Юлія

LW 6

 

ІІ

13:44.4

 

Лижні перегони

5 км індивідуальна гонка

ж

Павленко Людмила

LW 11

ІІ

16:27.0

 

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ч

Яровий Максим

 

LW 10

 

ІІ

31.06.5

2

Лижні перегони

5 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ж

Кононова Олександра

LW 8

 

ІІІ

13:46.9

3

Лижні перегони

5 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ж

Шишкова Оксана

Лідер - Нестеренко Л.

В 2

4

13:43.5

4

Лижні перегони

5 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ж

Ляшенко Людмила

LW 8

 

5

14:02.9

5

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ч

Ковалевський Анатолій

Лідер – Мукшин О.

В 2

8

25:50.1

6

Лижні перегони

5 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ж

Прилуцька Ольга

Лідер - Могильний В.

B 3

 

9

16:22.5

7

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ч

Рептюх Ігор

 

LW 8

 

10

25:14.6

8

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ч

Решетинський Ярослав

Лідер  - Хуртик Д.

В 3

10

26:15.3

9

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ч

Уткін Юрій

Лідер Казаков В.

В 3

11

26:45.8

10

Лижні перегони

5 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ж

Буй Ірина

LW 8

 

11

15:33.3

11

Лижні перегони

5 км індивідуальна гонка

ж

Юрковська Олена

LW 12

14

18:23.8

12

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ч

Вовчинський Григорій

LW 8

 

16

26:02.1

13

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ч

Ситник Віталій

 

LW 6

 

19

26:47.1

14

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка

ч

Ткаченко Михайло

 

LW 12

19

35:22.6

15

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка

ч

Корнійко Олександр

 

LW 12

 

20

35:23.5

16

Лижні перегони

10 км індивідуальна гонка (вільним стилем)

ч

Майстренко Владислав

LW 8

 

26

27:59.6

 

 

 

Підсумки дев'ятого дня

 

І місць

5

 

ІІ місць

6

3

ІІІ місць

10

1

IV місць

7

1

V місць

6

1

VI місць

7

 

 

 

Розподіл медалей станом на 16.03.2014 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Росія

30

27

22

80

2

Німеччина

9

5

1

15

3

Канада

7

2

7

16

4

Україна

5

9

11

25

5

Франція

5

3

4

12

6

Словакія

3

2

2

7

7

Японія

3

1

2

6

8

США

2

7

9

18

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
 
Наступна >