22232425262728
293031

Тенісисти з України стали другими в Словаччині Надіслати електронною поштою
19.05.2014

Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу потужно виступила у Міжнародному турнірі з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового розвитку, що проходив у м. Братислава (Словаччина ) у період з 13 по 18 травня 2014 року. Україна посіла друге загальнокомандне місце серед 33-х країн-учасниць, поступившись лише команді Китаю. У спортивному доробку українських тенісистів: 5,5 золотих нагород, 2,5 срібних та 4 бронзові медалі.

Такий потужний виступ забезпечено золотими нагородами Клименко Юлі та Ніколаєнка Максима в особистому заліку, а також «золотими» командними виступами Ходзинської Антоніни, Клименко Юлії й Литовченко Марини; командної пари у складі Попова Михайла та Ніколенка Максима; пари у складі Кубова Вадима й Щепанського Юрія. До речі, Навроцький Андрій у парі зі спортсменом з Угорщини також виграв золоту нагороду.

Крім того, Ходзинська Антоніна, Щепанський Юрій отримали срібло в особистому заліку, а Косміна Наталя разом зі спортсменкою з Японії також завоювала срібну нагороду.

Бронзові медалі вибороли в особистому заліку Косміна Наталя, Петрунів Василь і Навроцький Андрій, а командну бронзу отримали Петрунів Василь разом із Єзиком Олександром.

0,5

Цей міжнародний турнір став важливим етапом у підготовці до Чемпіонату світу 2014 року та відбірковим на Паралімпійські ігри 2016 року. Бажаємо нашим спортсменів подальших перемог та побільше майбутніх ліцензій до Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро.