17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

Паратриатлоністи України знову взяли бронзу на Кубкові світу в Італії Надіслати електронною поштою
07.07.2014

У місті Ізео, Ломбардіо, північній області Італії, з 03 по 06 липня 2014 року проходив Кубок світу з паратриатлону, де знову ж таки достойно виступили представники від паралімпійської збірної команди України, виборовши бронзову нагороду.

На Кубкові світу з паратриатлону національну збірну команду України представляли троє спортсменів: Стрелюк Андрій (Волинська область), який брав участь у класі РТ3 та виборов 11 місце - це його перший старт на міжнародній спортивній арені; Степаненко Володимир (Житомирська обл.) який брав участь у класі РТ4, виборовши 8 місце та Закревський Василь, який виступав у класі РТ 5 та виборов ІІІ місце. 1-2 місця знову ж таки посіли спортсмени з Великобританії Chris Goodwin (був першим  на чемпіонаті Європи, тут став 2-м),  Dave Ellis - виборов І місце. Закревський Василь (м. Бровари) з гайдом Королем Романом поступились ІІ місцю лише 11 секунд (на чемпіонаті Європи - 47 секунд). Тренується Закревський Василь під керівництвом Стельмах Анжели Станіславівни, Короля Романа та Панаріна Едуарда Євгеновича.