ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed

?
: 12
в : ϲ ί в
- Ѳ   
22.10.2005

Перший Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарата, що проходив з 18 по 21 жовтня 2005 року у м. Одеса засвідчив, що цей паралімпійський вид спорту впевнено входить до системи спорту інвалідів України.

Ступивши на одеську землю, спортсмени були приємно вражені теплом та турботою якими їх зустріли організатори змагань.

 Зручний транспорт та посильна допомога з боку водіїв, були надані Одеською міською програмою "Інватаксі".

Про проживання в зручних номерах санаторію "Молдова" та прекрасне харчування поклопотався разом з Одеським центром "Інваспорт" головний лікар санаторію Лаврюков А.С.

Для безпосереднього проведення стрільби Одеська обласна ШВСМ надала легкоатлетичний манеж "Олімпієць". Про призи першим чемпіонам України подбала швейна фабрика спортивної одежі DDD...  І усе це, у цілому, й сприяло проведенню змагань на високопрофесійному рівні.

 

У змаганнях прийняли участь 23 спортсмени  з 8 областей України.  Спортсмени змагались у стрільбі з пневматичних пістолетів та гвинтівок на дистанції 10 м.

 

Найбільш значущими в змаганнях виявилися спортивні результати  серед чоловіків. У стрільбі з пневматичної гвинтівки в положенні "стоячи" та "лежачи"  чемпіоном України став Стоєв Юрій (Одеська область).У стрільбі з пневматичної гвинтівки "стоячи", він влучив 568 очок.  У стрільбі з пневматичної гвинтівки "лежачи" йому належить результат 594 очка. Чемпіоном України у стрільбі з пневматичного пістолету став Польських Володимир (Черкаська область) з результатом 543 очка.

Також варто відзначити результат в стрільбі з пневматичного пістолета Васильєва Олександра (м. Київ), який він показав у другому старті – 565 очок . У цьому старті він перевищив технічний норматив допуску спортсменів на Паралімпійські ігри на 20 очок.

 

Всі учасники змагань отримали велике задоволення як від участі у змаганнях, так і від спілкування. З мріями про подальші зустрічі спортсмени покидали Одещину, деякі з них – з великими надіями щодо участі у Паралімпійських іграх.

 

 
<   >