45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Українці пройшли екватор з магічним результатом: 19-19-19 та першим місцем в Європі Надіслати електронною поштою
07.08.2014

Сьогоднішній четвертий день змагань, 7 серпня, був сповнений якоїсь надзвичайної магії, адже результат, отриманий у підсумку дня досить цікавий: 19 золотих, 19 срібних та 19 бронзових нагород - 57 медалей та знову ж таки перше місце у Європі. На другу сходинку перемістилась команда Росії (18 золотих, 17 срібних, 17 бронзових медалей - 52 нагороди), на третє місце спустились великобританці (17 золотих, 13 срібних, 7 бронзових нагород - 37 медалей).

Тільки за цей «екваторіальний» день спортсменам з України вдалось вибороти 4 золоті, 7 срібних та 3 бронзові нагороди. Ще у першій половині дня  дебютант чемпіонату Європи Денисенко Ярослав (Полтавська обл.) завоював срібло на дистанції 50 м вільним стилем, а Шестопал Наталія (Полтавська обл.) - бронзову нагороду на дистанції 200 м комплексним плаванням.

А вже по обіді нашим паралімпійцям вдалось вибороти 4 золоті нагороди, володарями яких стали:

Мерешко Єлизавета, Федота Олена, Єлісаветська Ганна, Хруль Оксана, Свідерська Ольга, Лафіна Марія - естафета 4х50 м вільним стилем;

Семененко Ярослав, Виноградець Дмитро, Деревінський Андрій та Богодайко Євгеній - естафета 4х50 м вільним стилем;

Бронзові нагороди у другій половині дня вибороли

Квасниця Мар'ян (Львівська обл.) - 100 м на спині та Мащенко Олександр (Донецька обл.) - 50 м вільним стилем.

До кінця змагань залишилось 3 дні, і вже достеменно відомо, що 11 серпня, у понеділок, в аеропорту Бориспіль (термінал Д) о 13:15 усі ми разом зустрічатимемо наших спортсменів. З нами будуть палкі вболівальники команди - офіційні спонсори Національного комітету спорту інвалідів України Ощадний банк України та компанія Воля.

Що ж, а нашим спортсменам бажаємо неймовірної волі до перемог, адже на чемпіонаті Європи, що проходить у Ейндховені, Голландія, стає все гарячіше!