9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

П’ятий день змагань: у переддень до завершення Чемпіонату світу з плавання МПК Надіслати електронною поштою
07.12.2006

Пам’ятаєте відому фразу: "Що день майбутній мені готує?"? Завше ми думаємо про майбутнє – кожного дня вкладаємо свої сили у наступний день, навіть коли "просто" йдемо по життю.

Паралімпійці ж України не пливуть за течією – вони виборюють кожен свій прийдешній та майбутній день, вкладаючи по максимуму в нього свої сили, неймовірне натхнення, кожну вистраждану краплиночку поту та непереможне бажання бути найкращими.

Навіть сьогодні, коли за програмою змагань міжнародного спортивного форуму та у порівнянні з минулими днями наші паралімпійці брали участь лише у декількох видах змагань, здобутки сьогоднішнього дня примножились на 3 високі нагороди: 2 золота та 1 срібло.

Нас знову порадував Смирнов Віктор (Донецька обл.) (S11), що виборов золоту медаль у комплексному плаванні на 200 метрів. Його результат - 2:30.22.

Соцька Ірина (Донецька обл.) (S1) також завоювала золото у  50-ти метрівці брасом з результатом 2:22.24

Кліпперт Сергій (Донецька обл.) (S12) 200м у комплексному плаванні на 200 метрів отримав срібну нагороду. Результат– 2:16.75

Отже, на сьогоднішній день українська паралімпійська збірна є володарем 38 медалей (19 золотих, 11 срібних та 8 бронзових) і займає 3 місце за кількістю золотих нагород у загальному заліку серед країн-учасниць чемпіонату світу.

Збірна США утримує стійку першу позицію, Британія – друге місце.

Попереду – по суті, останній день змагань, де наші паралімпійці братимуть найактивнішу участь.

Ми знаємо, що вони "викладуться на повну", тож сил їм, успіхів та наснаги!