19202122232425
262728

Останній день змагань позаду Надіслати електронною поштою
08.12.2006

Підсумок Чемпіонату світу з плавання по-українськи: 47 нагород, 4 світових рекорди та З місце в світі

Нарешті!!! Останній день змагань позаду – Чемпіонат світу з плавання Міжнародного паралімпійського комітету, що проходив в ПАР, м. Дурбані, закінчився. Він приніс нашій команді сенсаційну перемогу – 4 світових рекорди, 3-тє місце в світі та 47 нагород, з яких 21 золота, 16 срібних, 10 бронзових.

Останній день був досить успішним для нашої команди  - 10 нагород - 3 золотих нагороди, 5 срібних та 2 бронзових медалей.

Золотими призерами стали:

-         Акопян Олена (Дніпропетровська обл.) (S5) – 100м вільним стилем – 1:20.10

-         Веракса Максим (Харківська обл.) (S12) на дистанції 50м вільним стилем – 23.99 (рекорд світу)

Срібні нагороди отримали:

-         Соцька Ірина (Донецька обл.) (S1) – 100м вільним стилем – 3:28.81

-         Виноградець Дмитро (Полтавська обл.) (S3) – 100м вільним стилем – 1:55.48

-         Андрюшин Юрій (Дніпропетровська обл.) (S7) – 50м батерфляй – 33.44

-         Смирнов Віктор (Донецька обл.) (S11) – 50м вільним стилем – 27.89

-         Алєксеєв Дмитро (Одеська обл.) (S12) – 50м вільним стилем – 25.10

Бронзові медалі завоювали:

-         Жумела Денис (Миколаївська обл.) (S2) – 100м вільним стилем – 2:33.98

-         Семенова Наталія (м. Київ) (S2) – 100м вільним стилем – 3:15.49

Беззаперечним лідером змагань в ПАР став учасник багатьох міжнародних спортивних турнірів, п’ятикратний чемпіон Паралімпіади-2004 Смирнов Віктор, котрий виборов 7 почесних нагород, серед яких – 4 золоті та 3 срібні медалі. Не відставала за кількістю золота відома всім чемпіонка грецької Паралімпіади Олена Акопян – 4 нагороди прикрасили скарбничку нашої спортсменки. Справжньою приємною несподіванкою цих змагань став Веракса Максим, котрий вперше брав участь у такому виді змагань та завоював 3 золоті медалі в особистих змаганнях та 4-ту – в естафеті (див. зведену таблицю щодо виступу в цілому наших спортсменів).