45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

3-тій чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами інтелекту Надіслати електронною поштою
11.07.2006

РЕЗУЛЬТАТИ 3-ТЬОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ З ВАДАМИ ІНТЕЛЕКТУ

З 05 по 10 липня 2006 року у м. Дре (Франція) відбувся 3-тій чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами інтелекту.

Програма змагань була досить напруженою: багато дисциплін та країн-учасниць... У змаганнях взяли участь спортсмени з 18 країн, а саме: Португалія, Іспанія, Польща, Франція, Німеччина, Фінляндія, Швеція та ін.

Україну на чемпіонаті Європи представляли 8 спортсменів з 5 регіонів, які вибороли 5 медалей: 2 золоті та 3 срібні, і посіли 5-те загальнокомандне місце.

Золотим призером став спортсмен з Івано-Франківська Андрій Голіней на дистанціях 5 000 м і 10 000 м.

Бронзові нагороди дісталися Даниліній Людмилі (Херсон) на дистанції 5 000 м, Кобеляцькій Наталії з Луганська на дистанції 400 м та Віктору Щербині з Дніпропетровська на дистанції 800м.