ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
²ز ʲ
- Ѳ   
21.02.2006

ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО СПОРТУ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ-ІНВАЛІДІВ:НАЙЯСКРАВІШІ РЕКОРДИ УКРАЇНСЬКИХ  ЛУЧНИКІВ

У зимовому Чемпіонаті Європи 2006 зі стрільби з луку серед спортсменів-інвалідів, що проходив 14 лютого по 20 лютого 2006 року у м. Цант Хофен (Бельгія),  національна збірна команда України проявила себе на самому високому рівні.

 

Перший Чемпіонат Європи у цьому році зі стрільби з луку серед спортсменів-інвалідів, що проходив 14 лютого по 20 лютого 2006 року у м. Цант Хофен (Бельгія), для нашої національної збірної команди склався більше ніж успішно: уперше в історії змагань серед спортсменів-лучників українці вибороли 7 нагород, серед яких: 4 золота, 1 срібло та 2 бронзові нагороди.

 

Золоті нагороди у змаганнях зі стрільби з класичного луку серед спортсменів-візочників отримали Гутнік Роман (м.Львів) та Волинець Ірина (Херсонська обл..), срібло виборов Копій Юрій (м.Львів) – класичний лук стоячи. Назар Павло (м.Львів) завоював бронзу у стрільбі з компаунду сидячи та Міхньова Лариса (м.Херсон)  отримала почесну бронзу у змаганнях з  класичного луку сидячи.

Відтак, за підсумками змагань національна збірна команда України виборола золоту медаль у стрільбі з класичного луку серед чоловіків та золото у стрільбі з блочного луку (компаунд) серед чоловіків.

 

 

Команда показала себе високопрофесійною, дисциплінованою, згуртованою та, як завжди, націленою на успіх. Саме завдяки цим якостям і вдалось досягти нових яскравих рекордів та досягнень у стрільбі з луку.

 

 

 

Додаткова інформація:

Окремим досягненням Національного комітету спорту інвалідів України було  схвалення на Спортивній асамблеї комітету МПК зі стрільби з луку, яка була проведена під час Чемпіонату світу (24 вересня по 4 жовтня 2005), двох із трьох пропозицій НКСІУостаточне розмежування олімпійського луку та компаундів (луків з більшими технологічними показниками) в окремих дисциплінах та збільшення кількості комплектів медалей на наступних чемпіонатах світу (зараз додатково нагороджуються перші три місця кожного класу після кваліфікаційного раунду).

 

 
<   >