ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ֲ-ͲҲ
- Ѳ   
27.03.2006

Прес-реліз виступу паралімпійської збірної команди у відкритому Чемпіонаті Угорщини з настільного тенісу

серед спортсменів з ураженнями ОРА

м. Будапешт (Угорщина),

24 - 27 березня 2006 року 

Настільний теніс – не новий вид спорту для системи спорту інвалідів України. Щороку українська збірна приймає участь у багатьох різноманітних Чемпіонатах світу та Європи з настільного тенісу. Так, цей рік розпочався для нашої паралімпійської збірної 24-27 березня у Будапешті (Угорщина), де відбувся відкритий чемпіонат Угорщини з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням ОРА.  У змаганнях, окрім української збірної, приймали участь команди 14 країн світу:  Франції, Угорщини, Словаччини, Молдови, Румунії, Кувейту, Ізраїлю, Аргентини, Данії та інших.

Угорське весняне сонечко всіляко сприяло виступу наших чотирьох спортсменів-паралімпійців. Приємно вразила європейську та світову спільноту феноменальна перемога наших  хлопців у командних змаганнях серед 9-10 класів, де незважаючи на об'єднання класів, наші спортсмени перемогли лідерів світового настільного тенісу та лідерів Паралімпіади-2004 (10 клас, порівняно з 9-тим – клас з меншими ураженнями).

Погодьтеся, перше командне місце (Кубов Вадим (Київська обл.)., Щепанський Юрій (м. Миколаїв)) серед команд, в числі яких провідні європейські команди Угорщини, Словаччини (зокрема, перша ракетка світу та Паралімпіади-2004 - Гаспар ) – досить почесно для України.

Окрім того, отримано також 4 бронзові нагороди. Зокрема, у командних змаганнях бронзовими призерами стали - Бабенко Катерина (Херсонська обл.). та Ходзинська Антоніна (м. Харків).

У змаганнях з відкритої першості виборено дві бронзові медалі – Кубов Вадим, Бабенко Катерина; а в індивідуальній першості одна бронза  - Щепанський Юрій.

 

 
<   >