ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed

?
: 3
Ӫ ˲ϲֲ вӪ `Ҳ
- Ѳ   
27.03.2006

КИЇВ, 27 березня. На IX зимових Паралімпійських іграх у Турині серед 39-ти країн-учасниць українська збірна вперше у своїй історії зайняла високе призове місце у загальнокомандному заліку грандіозного форуму спортсменів-інвалідів. У доробку наших паралімпійців 7 золотих, 9 срібних і 9 бронзових медалей.

У цьому успіху, безперечно, велику роль відігравала підтримка команди з боку спонсорів, і зокрема, ЗАТ "Львівський автомобільний завод". Напередодні Ігор, у лютому, між Національним комітетом спорту інвалідів України та ЛАЗом було підписано відповідний договір, згідно з яким завод став офіційним спонсором української збірної команди на Паралімпіаді в Італії.

"Ми щиро раділи успіхам нашої команди у Турині, - каже голова наглядової ради ЗАТ "Львівський автомобільний завод" Ігор Чуркін. - Дуже пишаємося й тим, що наше підприємство не залишилися осторонь цієї знаменної події. Чудово, що в Україні ставлення до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями поступово починає змінюватися на краще".

Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич під час розмови з кореспондентом Укрінформу зазначив, що ЛАЗ не лише реально допоміг національній паралімпійській збірній команді з зимових видів спорту під час підготовки та участі в ІХ зимових Паралімпійських іграх 2006 року, "але й систематично займається вирішенням однієї з найболючіших проблем інвалідів – бар`єрності транспортної інфраструктури". ЛАЗ - єдине підприємство в Україні, яке долає цю проблему – воно створило і випускає сучасні європейські міські автобуси "Сіті ЛАЗ" А183, конструкцією яких передбачені зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями - відкидний трап для інвалідних візків, система опускання кузова, додаткові поручні, низький рівень підлоги тощо.

Слід також зазначити, що на ЗАТ "Львівський автомобільний завод" працює 161 інвалід, що більш як удвічі перевищує встановлену законом 4-відсоткову норму від загальної кількості працюючих. Це одне з небагатьох підприємств у нашій країні, де з належним розумінням ставляться до проблем працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями, і де керівництво під час прийому на роботу надає їм преференції.

Юрій Щербак - Укрінформ

 

 
<   >