9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Українські паралімпійці стабільні:5 високих нагород у другий день змагань Надіслати електронною поштою
26.01.2015
25 січня, у другий змагальний день чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону, що проходить у м.Кейбл, США національна паралімпійська збірна команда з зимових видів спорту виборола 5 високих нагород, серед яких 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Відтак, станом на сьогодні у доробку нашої команди 10 медалей: 3 золоті, 5 срібних та 2 бронзові.

Традиційно володаркою золотої нагороди стала Кононова Олександра, а її подругою по подіуму зі срібною медаллю - Ляшенко Людмила (на дистанції 15 км). До речі, дівчатка вже другий день поспіль у такому ж складі очолюють подіум. Срібну нагороду виборов і Яровий Максим (на дистанції 15 км).

Бронзові медалі завоювали Ігор Рептюх (на дистанції 20 км) та Ольга Прилуцька (на дистанції 15 км) разом із гайдом Борисом Бабарем.

У наступний день змагань, 27 січня, наші спортсмени боротимуться за першість чемпіонату світу у біатлоні, середня дистанція, а ми вболіватимемо за них разом із офіційними спонсорами Національного комітету спорту інвалідів України ПАТ "Ощадний банк України", компаніями Воля та Allianz. Результати чемпіонату та виступів наших спортсменів можна побачити на наступному ресурсі:  http://www.paralympic.org/cable-2015/schedule-results.