ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed

?
: 10
ʲ ² Ͳ
- Ѳ   
25.09.2005

ПРЕС-РЕЛІЗ ВИСТУПУ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ З ФЕХТУВАННЯ НА ВІЗКАХ

З 22 по 24 вересня 2005 року в м. Ріо де Жанейро (Бразилія) в рамках Всесвітніх Ігор візочників та ампутантів пройшов Кубок світу з фехтування на візках. У триденних змаганнях взяли участь спортсмени декількох континентів, що представляли Францію, Польщу, Іспанію, Угорщину та ін. Дебютантами Кубку світу з фехтування на візках були команди Аргентини та Бразилії.

 Україну на цих змаганнях представляло 5 спортсменів, котрі своїми виступами показали, що вони таки козацького роду...

 

Українська команда спортсменів-візочників не перестає дивувати світову спортивну спільноту.  Ще не встигли забутись недавні перемоги фехтувальників у Італії (19-23 травня 2005)  та Польщі (13-18 липня 2005 року), а тут - нові здобутки!

Так, на Кубку світу з фехтування на візках  у Ріо де Женейро, 22- 24 вересня 2005 року, 5 українських спортсменів своїми виступами показали, що здатні на високі результати навіть на далеких континентах. Три дні змагань в місті карнавалів принесли до скарбниці української команди 8 медалей, з них - 2 золотих, 3 срібних і 3 бронзових.

Приємно вразили своїми перемогами чоловіки, представники Миколаївського регіону  -  КОМАР Андрій і ШЕНКЕВИЧ Сергій, котрі, завоювавши золоті медалі в рапірі та шпазі, вкотре закріпили лідируючі позиції українців в цих видах зброї.  Знову, як і два роки назад, Сергій - перший в світі серед шпажистів на візках, Андрій же підтвердив своє афінське золото в рапірі.  

А наймолодша учасниця Паралімпіади-2004 киянка  Лук’яненко Ірина в сонячній Бразилії завоювала дві срібні медалі в змаганнях з рапіри та шпаги. БАЖУКОВ Михайло із Миколаєва доповнив здобутки команди також срібною медаллю в рапірі.

Результатом впевненого поступу національного фехтування на візках є досягнення в змаганнях з шаблі - споконвічної зброї українських козаків: бронза киянина ДАВИДЕНКО Миколи та ШЕНКЕВИЧА Сергія з Миколаєва.

Вінцем переможної ходи українських фехтувальників стала бронза чоловічої команди у змаганнях зі шпаги.

Загалом усі події пройшли на веселій ноті, а національний гімн нашої держави та жовто-блакитний прапор у бразильському небі неабияк підняли настрій нашій команді та надихнули до подальшої роботи.

 

 
<   >