ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed

?
: 10
: ² ʲ
- Ѳ   
04.10.2005

У найбільшому із Чемпіонатів світу 2005 зі стрільби з луку серед спортсменів-інвалідів, що проходив з 24 вересня по 4 жовтня 2005 року у м. Масса-Каррара (Італія),  Національна збірна України проявила себе на достойному рівні

Не зважаючи на нестійку погоду, яка чомусь переслідувала Італію, Чемпіонат світу 2005 року у зібрав максимальну кількість учасників за всю історію проведення змагань зі стрільби з луку – більше 160 лучників з 33 країн світу!

 

За підсумками змагань команда України отримала одну золоту медаль (Атаманенко Сергій, особистий залік) та одну бронзову медаль (Нікітенко Богдана, особистий залік).

На додаток до успіхів наших спортсменів Атаманенко Сергій встановив новий рекорд світу на дистанції 50 метрів.

 

Окремим досягненням Національного комітету спорту інвалідів України було  схвалення на Спортивній асамблеї комітету МПК зі стрільби з луку, яка була проведена під час Чемпіонату світу, двох із трьох пропозицій НКСІУостаточне розмежування олімпійського луку та компаундів (луків з більшими технологічними показниками) в окремих дисциплінах та збільшення кількості комплектів медалей на наступних чемпіонатах світу (тепер додатково будуть нагороджуватися перші три місця кожного класу після кваліфікаційного раунду).

 

Команда показала себе високопрофесійною, дисциплінованою, згуртованою та націленою на успіх. Саме завдяки цим якостям і вдалось досягти нових рекордів та досягнень у стрільбі з луку.

 

 
<   >