ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2020 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Закладено перший камінь будівництва «Реабілітаційно-спортивного корпусу» Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
02.05.2015
151418187-1.jpg
Здавалось би, тільки нещодавно було відкрито другу чергу Західного реабілітаційно-спортивного центру, а наразі у ньому розпочато будівництво особливого і надзвичайно актуального сьогодні об’єкта – «Реабілітаційно-спортивного корпусу». Перші роботи з будівництва цього важливого об’єкта, спорудження якого дасть можливість якісно урізноманітнити спектр реабілітаційних послуг у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, які надаватимуться людям з інвалідністю, воїнам АТО, які отримали інвалідність та людям з інвалідністю - вимушеним переселенцям з зони АТО, розпочались наприкінці квітня 2015 року.

Реабілітаційно-спортивний корпус», що наразі будується, по складу приміщень та планувальним рішенням є багатофункціональним та, по суті, унікальним комплексом, що міститиме приміщення різноманітних реабілітаційних напрямків. Так, наприклад, сюди входять опрацьовані фахівцями, у тому числі відомими міжнародними експертами у сфері розробки методик реабілітації інвалідів різних нозологій та інтеграції їх до суспільного життя, реабілітаційні зали різних напрямків фізичного навантаження та приміщення психологічно-відновлювального напрямку.

 

Також, до корпусу включений блок бальнеологічних та водно-відновлювальних приміщень, повністю адаптованих для використання людьми з інвалідністю навіть з найтяжчими нозологіями. Крім того, до «Реабілітаційно-спортивного корпусу», як до складової цілорічної, у тому числі зимової реабілітації людей з інвалідністю засобами фізичної культури та спорту, вперше в Україні буде застосовано адаптований реабілітаційний комплекс унікальних лижних тренажерів, пристосованих для людей з інвалідністю.

 

Опрацювання навичок із зимових лижних видів спорту на цих тренажерах із різними ступенями складності та із застосуванням реабілітаційних методик, дозволить людям з інвалідністю, котрі пересуваються на візках, з ампутаціями, з наслідками ДЦП, та церебральними ураженнями, пов'язаними із пораненнями в зоні бойових дій, отримати повний цикл фізкультурно-спортивної та психологічної реабілітації як у зимовий, так і у літній періоди роботи Західного центру. Для максимально зручного користування людьми з інвалідністю реабілітаційними приміщеннями, проектом передбачено з'єднання цього комплексу за допомогою теплого переходу із вже введеним в експлуатацію «Житловим корпусом для проживання інвалідів з їдальнею».

 

Реабілітаційний комплекс приміщень першого поверху включатиме: - блок бальнеологічних та водно-відновлювальних приміщень, повністю адаптованих для використання ними людьми з інвалідністю навіть з найтяжчими нозологіями (сауна сухої пари, інфрачервона сауна, сауна вологого пару, Хамам тощо); - адаптований реабілітаційний комплекс унікальних лижних тренажерів, у тому числі для людей з інвалідністю (PROLTSKI PRO2); - тренажерний зал, пристосований для занять фізкультурою та спортом людей з інвалідністю.

 

Реабілітаційні приміщення другого поверху складатимуться з: - реабілітаційного залу площею 255 м2, із спеціальним обладнанням; - зали різних напрямків фізичного навантаження та приміщення психологічно-відновлювального напрямку (хендмейд, майстерні, кухня); - холу другого поверху, що з'єднаний критим переходом з другим поверхом існуючого Житлового корпусу та доступним для людей на візках внутрішнім пандусом. До складу Реабілітаційно-спортивного комплексу входить критий спортивний майданчик загальною площею 666 м2, для можливості проведення на відкритому повітрі занять такими видами спорту як: теніс, тенісна візках, настільний теніс, настільний теніс на візках, бадмінтон, бочча, фехтування, фехтування на візках,сучасне п'ятиборство (фехтування), баскетбол, баскетбол на візках, регбі на візках, волейбол, волейбол сидячи, футзал (міні футбол), голбол, бокс, карате, айкідо, дзюдо, тхеквондо, інші види єдиноборств, боротьба вільна, боротьба класична, самбо, стрільба з пневматичної зброї, йога, фітнес, художня гімнастика, бальні танці, спортивні танці на візках.

 

Заплановано також до побудови комплекс імітаторів - смуга перешкод загальною площею 90 м2 з різними видами покриття, а також тренувальний пандус для проведення занять з людьми на візках.

 

Що ж, перший камінь закладено, з почином! Тепер усім працівникам Центру треба докласти максимальних зусиль, аби їхні плани реалізувались, адже побудова такого комплексу дасть можливість Західному реабілітаційно-спортивному центру відкрити двері в нове життя багатьом людям з інвалідністю, надаючи їм ширший спектр якісних реабілітаційно-спортивних послуг.

 

Джерело: http://westsportcenter.com.ua/news/events/279

 

 

 
< Попередня   Наступна >