ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ز ϲ ϲҲ ²!!!
- Ѳ   
04.09.2006

Прес-реліз виступу паралімпійської збірної команди  на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору

м. Ассен  (Нідерланди)

Нідерландське місто Ассен яскраво замайоріло прапорами – день тому воно офіційно прийняло 1200 спортсменів із 78 країн світу ( України, Азербайджану, Австрії, Австралії, Анголи, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Буркіна Фасо, Данії, Іспанії, Естонії, Еквадору, Єгипту, Великобританії, Греції, Голландії, Угорщини, Ірландії, Ірану, Камеруну, Канади, Латвії, Малайзії, Марокко, Молдавії, Нідерландів, Нової Зеландії, Норвегії, Португалії, Польщі, Росії, Хорватії, Чеської Республіки, Словацької Республіки, Таїланду, Франції, Швеції, Швейцарії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Південної Африки, США тощо), 800 тренерів, більше 700 волонтерів для участі у Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору.

Спортсменів щиро вітали організатори, спонсори та королівська родина. Лише шість слів промовила принцеса Маргрієт, які залишаться у пам'яті кожного із учасників цього дійства: "Отож я проголошую Чемпіонат світу відкритим!" З цього часу кожен наступний день буде іншим днем – днем нових подолань, звитяг та особистих перемог!

 

Вересневі Нідерланди розпочали Чемпіонат світу з легкої атлетики 2006 року серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору перемінливою погодою, але полум’яним закликом: Ассен готовий до медалей!

І вже перші дні змагань показали, що таки дійсно – готовий. У перші два дні розіграно  111 медалей, 45 з яких золоті, 35 – срібні та 31 - бронзові нагороди. Нагороди вибороли 32 країни світу, у тому числі і Україна.

 

Команду України на цих змаганнях представляють 32 спортсмени, серед яких -  19 спортсменів з ураженнями ОРА, 13 – з вадами зору.

Почин нашої команди успішний –  на сьогоднішній день (хоча він ще фактично не закінчився для наших спортсменів - ще до цього часу проходять спортивні змагання) - 9 медалей, з яких 2 золотих нагороди,  2 срібних та 5 бронзових.

          Золото завоювали дніпропетровчанка Ботурчук Оксана (Т 12) у бігу на дистанції 200 м з результатом 25.77 та Дьяченко Інна (Т12) у бігу на 100 м (результат – 14.26).

  Срібло вибороли Дрига Олександр (клас Т 37) у бігу на 400 м з результатом 54.17 (результат трішки нижчий його особистого досягнення – світового рекорду у вересні 2004 року), а також чоловіча збірна (Павлик Роман (Т 36), Онуфрієнко Андрій (Т 38), Саковський Сергій (Т 36), Дрига Олександр (Т 37))у естафеті 4Х400 м  з результатом 3:44,70

 

Бронзові медалі здобули луганчани Дорошенко Олександр (спис, результат 47,34)) та Ясевич Вікторія (спис, результат – 9,13), кримчанка Якибчук Тетяна (ядро, результат 6,12), киянин Горбенко Ігор (спис, результат – 44,13), донеччанин Піддубний Володимир (ядро, результат 11,99).

Таким чином, Україна у загальнокомандному заліку за кількістю медалей займає третє місце після команд Китаю та Німеччини, що поки-що розділили перше місце.

Але попереду для нашої команди – ще 5 днів важких змагань... Ситуація може змінитись – і змінитись на краще!!!

 Ми зичимо нашим спортсменам наснаги та сил для майбутніх перемог! Адже попереду наступний день, який буде днем нових подолань, звитяг та особистих перемог!

 
<   >