ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати виступу українських паралімпійців на чемпіонаті світу-2015 з плавання Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
20.07.2015
11760307_1062618643767105_5007305687981595608_n.jpg

Результати виступу національної паралімпійської збірної команди України з плавання на чемпіонаті світу - 2015 з плавання (м.Глазго, Великобританія, 13 - 19 липня 2015 року)

 

 

 

І місце 

1.

Богодайко Євгеній

Полтавська

100 м брасом SВ6

1:21.92

2.

Богодайко Євгеній

Полтавська

200 м комплексом SМ7

2:34.46

3.

Бойко Геннадій

Миколаївська

100 м на спині S1

2:29.62

4.

Бойко Геннадій

Миколаївська

50 м на спині S1

1:07.55

5.

Веракса Максим

Харківська

50 м в/с S12

23.92

6.

Виноградець Дмитро

Полтавська

200 м в/с S3

3:28.89

7.

Виноградець Дмитро

Полтавська

150 м комплексом SМ3

3:01.28

8.

Виноградець Дмитро

Полтавська

50 м в/с S3

44.16

9.

Виноградець Дмитро

Полтавська

50 м на спині S3

47.63

10.

Дубров Денис

Дніпропетровська

200 м комплексом SМ10 РЄ

2:11.94

11.

Дубров Денис

Дніпропетровська

100 м брасом SВ6

56.43

12.

Залевский Дмитро

Донецька

100 м на спині S11

1:08.42

13.

Мащенко Олександр

Донецька

200 м комплексом SМ11

2:29.62

14.

Мерешко Єлизавета

Херсонська

400 м в/с S6

5:21.76

15.

Мерешко Єлизавета

Херсонська

50 м в/с S6 РС

34.14

16.

Мерешко Єлизавета

Херсонська

100 м в/с S6 РС

1:12.21

17.

Паламарчук Сергій

Миколаївська

100 м на спині S2

2:08.31

18.

Соцька Ірина

Донецька

100 м на спині S2

2:17.13

19.

Стеценко Анна

Дніпропетровська

100 м в/с S13

58.91

20.

Федина Олексій

м. Київ

100 м брасом SВ12

1:05.25

21.

Хруль Оксана

Полтавська

50 м батерфляй S6

37.33

 

рекордів світу - 2

винагород - 21

рекорд Європи - 1

ІІ місце

1.

Бережна Яна

Харківська

100 м брасом SВ11

1:29.49

2

Богодайко Євгеній

Полтавська

50 м батерфляй S7 РЄ

29.82

3.

Богодайко Євгеній

Полтавська

50 м в/с S7

28.55

4.

Гриненко Богдан

Свідерська Ольга

Виноградець Дмитро

Мерешко Єлизавета

 

Естафета 4 х 50 м в/с

 

2:35.46

2:35.88

5.

Божинський Юрій

Полтавська

100 м на спині S8

1:05.94

6.

Денисенко Ярослав

Полтавська

200 м комплексом SМ13

2:08.58

7.

Денисенко Ярослав

Полтавська

100 м на спині S13

59.08

8.

Денисенко Ярослав

Полтавська

100 м в/с S13

4:00.69

9.

Денисенко Ярослав

Полтавська

100 м в/с S13

51.85

10.

Істоміна Катерина

Київська

100 м батерфляй S8

1:10.05

11.

Квасниця Мар'ян

Львівська

100 м на спині S7

1:13.16

12.

Кліпперт Сергій

м. Київ

100 м на спині S12

1:01.28

13.

Коль Антон

Дніпропетровська

100 м на спині S1

2:36.11

14.

Коль Антон

Дніпропетровська

50 м на спині S1

1:17.23

15.

Комаров Олександр

Донецька

100 м в/с S6

1:07.81

16.

Лафіна Марія

Київська

150 м комплексом SМ4

3:07.31

17.

Мащенко Олександр

Донецька

100 м батерфляй S11

1:03.05

18.

Мерешко Єлизавета

Херсонська

200 м комплексом SМ6

3:06.08

19.

Савцова Вікторія

Запорізька

50 м в/с S6

34.20

20.

Савцова Вікторія

Запорізька

100 м в/с S6

1:13.44

21.

Свідерська Ольга

Кіровоградська

100 м в/с S3

1:39.69

22.

Смирнов Віктор

Донецька

100 м на спині S11

1:09.59

23.

Соцька Ірина

Донецька

50 м на спині S2

1:13.36

24.

Стеценко Анна

Дніпропетровська

50 м в/с S13

27.80

25.

Стеценко Анна

Дніпропетровська

100 м на спині S13

1:09.68

26.

Стеценко Анна

Дніпропетровська

400 м в/с S33

4:28.32

27.

Хруль Оксана

Полтавська

100 м на спині S6

1:26.83

 

винагород - 31 + 6

РЄ - 2

ІІІ місце

1.

Ванзенко Дмитро

Дніпропетровська

200 м комплексом SМ10

2:14.00

2.

Ванзенко Дмитро

Дніпропетровська

400 м в/с S10

4:13.03

3.

Дубров Денис

Богодайко Євгеній

Ванзенко Дмитро

Божинський Юрій

 

 

естафета 4 х 100 м комплексом

4:18.25

4.

Денисенко Ярослав

Полтавська

50 м в/с S13

24.23

5.

Квасниця Мар'ян

Львівська

400 м в/с S7

5:00.73

6.

Комаров Олександр

Донецька

50 м в/с S6

32.10

7.

Мащенко Олександр

Донецька

100 м брасом SВ11

1:16.49

8.

Паламарчук Сергій

Миколаївська

200 м в/с S2

4:26.81

9.

Паламарчук Сергій

Миколаївська

50 м на спині S2

1:00.55

10.

Піддубна Марина

Харківська

100 м на спині S11

1:25.18

11.

Свідерська Ольга

Кіровоградська

150 м комплексом SМ4

РЄ (у попередньому запливі) 

3:08.32

12.

Свідерська Ольга

Кіровоградська

50 м на спині S3

57.12

13.

Семененко Ярослав

Донецька

100 м на спині S6

1:14.93

14.

Стеценко Анна

Дніпропетровська

200 м комплексом SМ13

2:28.71

15.

Хруль Оксана

Полтавська

100 м брасом SВ7

1:38.95

 

винагород - 19

4 місце

1.

Богодайко Євгеній

Полтавська

100 м в/с S7

1:03.50

2.

Вербова Марина

Запорізька

50 м на спині S4

55.02

3.

Головко Олександр

Харківська

50 м на спині S1

1:34.88

4.

5. 

Гриненко Богдан

Гриненко Богдан

Миколаївська

100 м в/с S8

50м в/с 

59.29

6.

Ісаєв Максим

Квасниця Мар'ян

Ванзенко Дмитро

Козленко Андрій

Богодайко Євгеній

Дніпропетровська

Львівська

Дніпропетровська

Миколаївська

Полтавська

естафета 4 х 100 м в/с

3:56.41

7.

Лафіна Марія

Київська

50 м в/с S4

52.23

8.

Матло Ярина

Рівненська

100 м на спині S12

1:14.69

9.

Мащенко Олександр

Донецька

100 м на спині S11

1:13.05

10.

Мерешко Єлизавета

Херсонська

100 м на спині S6

1:27.92

11.

Панібратець Євген

Миколаївська

50 м на спині S2

1:01.24

12.

Свідерська Ольга

Кіровоградська

50 м брасом SВ3

1:03.26

13.

Семененко Ярослав

Донецька

50 м в/с S6

32,81

14.

Смирнов Віктор

Донецька

200 м комплексом SМ11

2:31.60

15.

Смирнов Віктор

Донецька

100 м брасом SВ11

1:17.49

16.

Смирнов Віктор

Донецька

100 м батерфляй S11

1:09.24

17.

Федина Олексій

Київська

50 м в/с S12

24.48

18.

Чуфаров Данило

Донецька

200 м комплексом SМ13

2:12.18

19.

Чуфаров Данило

Донецька

100 м в/с S3

4:12.57

 

5 місце

1.

Головко Олександр

Харківська

100 м на спині S1

3:20.80

2.

Гриненко Богдан

Миколаївська

100 м брасом SВ7

1:24.13

3.

Залевський Дмитро

Донецька

400 м в/с S11

5:11.45

4.

Залевський Дмитро

Донецька

200 м комплексом SМ11

2:40.55

5.

Кліпперт Сергій

м. Київ

100 м брасом SВ12

1:11.50

6.

Лафіна Марія

Київська

50 м брасом SВ3

1:07.53

7.

Лафіна Марія

Київська

50 м на спині S4

55.92

8.

Мащенко Олександр

Донецька

100 м в/с S11

1:01.95

9.

Панібратець Євген

Миколаївська

100 м на спині S2

2:16.35

10.

Панібратець Євген

Миколаївська

200 м в/с S2

4:43.44

11.

Піддубна Марина

Харківська

200 м комплексом SМ11

3:08.86

12.

Савцова Вікторія

Запорізька

200 м комплексом SМ6

3:19.59

13.

Семененко Ярослав

Донецька

200 м комплексом SМ5

2:51.79

14

Федота Олена

Харківська

50 м батерфляй S6

40.11

 

6 місце

1.

Вербова Марина

Запорізька

50 м в/с S4

53.53

2.

Вербова Марина

Запорізька

150 м комплексом SМ4

3:23.47

3.

Денисенко Ярослав

Полтавська

100 м батерфляй S13

58.41

4.

Залевський Дмитро

Донецька

100 м брасом SВ11

1:24.94

5.

Ісаєв Максим

Дніпропетровська

400 м в/с S10

4:20.81

6.

Істоміна Катерина

м. Київ

50 м в/с S8

32.02

7.

Квасниця Мар'ян

Львівська

100 м в/с S7

1:06.11

8.

Кліпперт Сергій

м. Київ

50 м в/с S12

24.84

9.

Козленко Андрій

Миколаївська

50 м батерфляй S7

32.21

10.

Смирнов Віктор

Донецька

50 м в/с S11

28.22

11.

Шестопал Наталія

Полтавська

200 м комплексом SМ5

4:03.68

 

7 місце

 

1.

Бережна Яна

Харківська

200 м комплексом SМ11

3:15.26

2.

Веракса Максим

Харківська

100 м брасом SВ12

1:11.80

3.

Дубров Денис

Дніпропетровська

100 м на спині S10

1:04.23

4.

Матло Ярина

Рівненська

50 м в/с S12

30.93

5.

Мащенко Олександр

Донецька

50 м в/с S11

28.33

6.

Смирнов Віктор

Донецька

100 м в/с S11

1:04.87

7.

Чуфаров Данило

Донецька

100 м на спині S12

1:06.51

 

8 місце

1.

Деревінський Андрій

Кіровоградська

100 м в/с S4

1:31.10

2.

Ісаєв Максим

Дніпропетровська

100 м батерфляй S10

1:01.25

3.

Семененко Ярослав

Донецька

50 м батерфляй S6

35.44

4.

Стабровська Марина

Львівська

100 м брасом SВ13

1:25.60

5.

Стабровський Антон

Львівська

50 м батерфляй S13

1:02.10

 

 

 
< Попередня   Наступна >