ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
̲: г-2016 -
- Ѳ   
01.08.2015
paralimpijskie-igry-2016-logo.jpg

Просимо звернути увагу усім зацікавленим засобам масової інформації, які би бажали потрапити на Паралімпіаду до Ріо-де-Жанейро-2016: цьогоріч введені нові правила щодо акредитації. Останні строк подання кількісної заявки для комерційних телеканалів та інформаційних агенцій - 14 серпня 2015 року. Кількісну заявку щодо фотографів, технічного персоналу та журналістів, які бажають потрапити на Паралімпіаду в Ріо проводить Національний паралімпійський комітет України (дедлайн дещо інший - 28 серпня 2015 року).

 

 

 

 

 

 

 

Акредитація для комерційних каналів, як і раніше, має назву ENR. Телеканали, що отримують цю акредитацію не мають доступу до спортивних змагань з аудіо та відео обладнанням. Проте вони можуть вести зйомку за межами місць, де проходять змагання, включаючи ексклюзивні коментарі спортсменів та функціонерів поза межами спортивних споруд та об'єктів.

 

Кількісна заявка містить наступні вимоги:

 

 

  • Адреса агенції/телеканалу   Adress
  • Місто                                  City
  • Область                              County/state/province
  • Поштовий код                     Post/ZIP code
  • Країна                                 Country
  • Номер телефону                  Phone number
  • Номер факсу                       Fax number
  • Електронна адреса              E-mail address
  • А також прізвище та ім'я відповідальної особи від агенції чи телеканалу, її посаду, номер телефону та електронну адресу.  

 

 

У заявці потрібно вказати лише кількість операторів та журналістів, які плануються від телеканалу чи інформагенції (не вказуючи конкретних осіб).

 

Усі ці дані потрібно вислати за наступною адресою: . java-script.

 

Заявки, отримані після 14 серпня, не будуть прийняті. 

 

Після тримання Ваших заявок, відповідальні за акредитацію працівники Міжнародного Паралімпійського Комітету зв'яжуться з Вами та продовжать процедуру акредитації.  

 

Кількісну заявку щодо фотографів, технічного персоналу та журналістів, які працюють в газетах, журналах і ін., та бажають потрапити на Паралімпіаду в Ріо проводить Національний паралімпійський комітет України (дедлайн дещо інший - 28 серпня 2015 року). Контактна особа від Національного паралімпійського комітету - Наталя Гарач (0937711064). 

 

Просимо звернути увагу, що акредитація для ЗМІ - безкоштовна.

 

Крім того, Національний паралімпійський комітет України не оплачує поїздку, проживання та перебування журналістів та фотографів у Ріо, так само як не оплачує участі журналістів та операторів від телеканалів та кореспондентів від інформагенцій.

 

 

Прес-служба НКСІУ 

 

 

 
<   >