ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Проект "Без меж" стартував! Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
01.10.2015
dsc_7392_800x600.jpg
1 жовтня 2015 року у Холі Чемпіонів Національного спортивного комплексу «Олімпійський» відбулась урочиста подія з нагоди старту соціально-культурного проекту «БЕЗМЕЖ»

 

dsc_7366_800x600.jpg

Історія цього проекту почалася приблизно 8 років тому. Вона постала із мрії декількох людей - нинішніх співзасновників «БЕЗМЕЖ» - зробити Україну країною рівних можливостей, надати людям з інвалідністю рівних прав з іншими громадянами, позбутися зневажливого, або ж жалісливого і навіть байдужого ставлення суспільства до проблем таких людей.

Етапами визрівання задуму «БЕЗМЕЖ» стали численні масові заходи за участю людей з інвалідністю - театралізовані церемонії проводів наших паралімпійців за перемогами і зустрічі національних команд, спеціалізовані івенти, які мали суспільний резонанс та привертали увагу громадян до своїх співвітчизників з інвалідністю та їх життя у соціумі.

dsc_7422_800x600.jpg

Актуалізація проекту відбулася 2014 року, коли почалася війна, і зі Сходу повертались герої, які захистили нас там від ворога і стали беззахисними тут, на мирній території. Реалії життя такі, що уже більше року майже щодня поповнюються ряди людей з інвалідністю - молоді люди повертаються скаліченими з АТО, потребуючи допомоги та уваги лікарів, психологів, нашого з вами небайдужого ставлення...

Саме негайна реформа свідомості суспільства у ставленні до людей з інвалідністю, зміна дискурсу у висвітленні їхніх потреб та проблем і стала рушійною силою й метою проекту «БЕЗМЕЖ».

Ми прагнемо, щоб в Оновленій Україні рівність між громадянами перестала бути лише паперовою декларацією. Щоб безбар'єрність у містах і селах стала нормою життя для всіх, щоб люди з інвалідністю не почували себе в рідній країні «другим сортом», невдахами.

«БЕЗМЕЖ» - це соціально-культурний проект, основною метою якого є створення «Світу Рівних Можливостей». «БЕЗМЕЖ» - це постійна присутність в інфополі країни теми прав громадян з інвалідністю. «БЕЗМЕЖ» - це численні проекти в рамках проекту: програми на ТБ, серіали, веб-портал, соціокультурні, спортивні заходи тощо. «БЕЗМЕЖ» - це підприємство, створене з метою всебічного сприяння повній та ефективній участі в житті суспільства, нарівні з іншими, людей з інвалідністю та інших категорій осіб з особливими потребами. Потужна реалізація ідеї та ідеології проекту, його арт-втілення через унікальне дійство Infinitus за участю людей «з необмеженими можливостями», наскрізною думкою якого буде - ніхто і ніщо не може здолати сили людського духу. Наші 

dsc_7434_800x600.jpg

учасники - творчі люди, артисти - люди з «необмеженими можливостями» наочно доведуть - волі і духові скоряються навіть фізичні закони.

dsc_7397_800x600.jpg

Прем'єру першого дійства Infinitus кияни і гості столиці зможуть побачити вже 1 грудня 2015 року у великому ревю-концерті "Infinitus. Початок Великої Подорожі", що пройде у Палаці спорту.

 

Прес-служба НКСІУ 

 
< Попередня   Наступна >