<< Поперед.

Третє Гран Прі Європи зі стрільби з лука Надіслати електронною поштою
23.07.2007

Третє Гран Прі Європи зі стрільби з лука серед спортсменів з ОРА не вдалось: українських Робін Гудів туманний Альбіон зустрів дощами. Приємним заохоченням для нашої паралімпійської збірної стала срібна нагорода Павла Назара

В період з 18 по 23 липня 2007 року збірна команда України зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату ) у складі 12 спортсменів взяла участь у 3-ому Гран Прі Європи у м. Сток-Мандевіль (Великобританія). В змаганнях брали участь близько 80 спортсменів з 9 країн світу. Передбачалось, що змагання пройдуть, як завше, на високому рівні та спортсмени-паралімпійці зможуть вибороти не один комплект нагород... Однак, в зв’язку з екстремальними погодними умовами (сильні дощі спричинили повінь, і було затоплено поле, на якому проводилися змагання) програма змагань була значно скорочена (не проводилися командні змагання та олімпійські раунди по класам), загальна кількість медалей, що мали розігруватися, різко скоротилася.

Участь української команди в цьому міжнародному турнірі стала проміжним етапом в підготовці до основних змагань року – Чемпіонату світу по стрільбі з луку серед спортсменів-інвалідів, який відбудеться з 01 по 10 жовтня 2007 року в Кореї.

Найбільш вдало серед спортсменів української команди виступив Павло Назар, який виборов друге місце серед найсильніших стрільців Європи з блочного лука.

Особливий інтерес серед учасників змагань напередодні як Чемпіонату світу в Кореї, так і Паралімпіади 2008 року в Пекіні, представляла команда з Китаю, яка зрештою і зайняла найбільше призових місць.

В цілому, результат поїздки збірної команди для участі в даному міжнародному турнірі є позитивним і відповідає запланованому рівню підготовки команди на даний період часу. Надіємось, що жовтнева Корея зустріне нашу збірну більш сприятливими погодними умовами.