ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
³ 25-
- Ѳ   
15.12.2015
olymp_para_2.jpg

Національний комітет спорту інвалідів України, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», паралімпійська та дефлімпійська родини щиро вітають  Національний олімпійський комітет України з ювілеєм - 25 річницею з дня створення НОК України. 

 

Впродовж усіх цих років НОК України є справжнім партнером у розвитку фізичної культури і спорту в Україні, у тому числі для людей з інвалідністю. Ми гордимося тим, що маємо такого надійного партнера у співпраці, і у цей день бажаємо усім, хто причетний до цієї світлої дати, - наснаги, сил, здоров'я та нових яскравих перемог. З нагоди відзначення цього великого свята передаємо свої вітання президентові НОК України Сергію Бубці, президентові Міжнародного олімпійського комітету Томасу Баху та президентові Асоціації національних олімпійських комітетів (АНОК) Ахмад Аль-Сабаху, а також всім ветеранам фізичної культури та спорту, педагогам, тренерам, спортсменам, лікарям, батькам, спортивним журналістам, меценатам та державним службовцям, котрі опікуються розвитком фізичної культури і спорту в Україні!

 

Певні, що разом із Національним олімпійським комітетом України, всі українські спортсмени своїми високими досягненнями дивуватимуть міжнародну спортивну спільноту, здіймаючи жовто-блакитні стяги нашої держави на світових спортивних аренах  та об'єднуючи Європу та світ у боротьбі за мир.

 
<   >