23242526272829
3031

Друге місце у танцях на візках Надіслати електронною поштою
09.04.2007

Прес-реліз виступу українських танцюристів на Кубку світу зі спортивних танців на візках, м. Боксмеер/Куїк, Нідерланди, 7-9 квітня 2007 року

З 06 по 09 квітня 2007 року національна збірна команда України зі спортивних танців на візках брала участь у Кубку світу зі спортивних танців на візках, який проходив у м. Боксмеер/Куїк (Нідерланди). У Кубкові світу взяли участь 61 пара з 12 країн світу - лідерів у світі спортивного танцю – Нідерланди, Словаччина, Польща, Мальта, Ізраїль, Мексика. Наша збірна завоювала 2 золоті нагороди та одне  срібло. За кількістю золотих медалей Україна посіла почесне друге місце після збірної команди Польщі.

Змагання проходили у квітучих та не по-весняному прохолодних Нідерландах два дні за європейською та латиноамериканською програмами.  В перший день змагання відбувались в наступних категоріях: „дуети“ 1 (європейська програма), „комбі“ 1 (латиноамериканська програма), „комбі“ 2 (європейська програма).  Вже першого дня Кубку світу українською командою були здобуті наступні нагороди: Валерій Бевзюк та Іллона Слуговіна (м. Київ) завоювали золото в європейській програмі, цього ж дня Валерій Бевзюк та Олена Яременко додали до здобутків збірної срібло в латиноамериканській програмі.

Другий день був також дуже вдалим для українських танцюристів. Цього дня змагання відбувались в наступних категоріях: „комбі“ 1 (європейська програма), „комбі“ 2 (латиноамериканська програма), „дуети“ 2 (європейська програма). Іллона Слуговіна та Олександр Іванов здобули у напруженій боротьбі золото, а танцювальна пара з м. Артемівськ (Донецька обл.) Радковський Артур та Шпаченко Марина за умов високої конкуренції посіли четверте місце.

За кількістю золотих медалей Україна посіла почесне друге місце після збірної команди Польщі.