567891011
12131415161718
19202122232425
262728

У Рівному пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору Надіслати електронною поштою
18.02.2016
Більш ніж 60 спортсменів з вадами зору з Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Вінницької, Тернопільської, Харківської, Рівненської областей та м. Києва взяли участь у чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, що пройшов 15-16 лютого 2016 року у Рівному, в приміщенні спортивного клубу „Олімпійські надії”, що знаходиться на вул. Шкільній, 33. З вітальним словом перед учасниками змагань виступили заступник начальника управління у справах молоді та спорту РОДА - Нагорний Петро Васильович, голова відділення НОК в Рівненській області - Петренчук Микола Васильович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки РОДА - Сидорук Святослав Миколайович та начальник регіонального центру «Інваспорт» Кучер Віктор Олександрович.

За високі нагороди боролись і члени національної паралімпійської збірної команди України з дзюдо, чемпіони Європи та світу.

Чемпіонами та призерами даних змагань серед жінок стали:

• вагова категорія до 44 кг: І місце посіла - Шумляківська Ірина (Рівненська обл.), ІІ місце - місце - Остапчук Анастасія (Рівненська обл.) ;
  • вагова. категорія до 48 кг: І місце посіла - Білан Валерія (Рівненська обл.), ІІ місце - Галінська Юлія (Рівненська обл.);
  • вагова категорія до 52 кг: І місце посіла Логацька Людмила (Рівненська обл.), ІІ місце - Ніколайчик Наталія (Рівненська обл.);
  • вагова категорія до 57 кг: І місце посіла - Черняк Інна (Запорізька обл.), ІІ місце - Басюк Анастасія (Рівненська обл.);
  • вагова категорія до 63 кг: І місце посіла - Гаврисюк Анжела (Волинська обл.), ІІ місце -      ІІ місце - Гусєва Ірина (Рівненська обл.), ІІІ місце - Гончарук Валерія (Рівненська обл.);
  • вагова категорія до 70 кг: І місце посіла - Чепуріна Світлана (Дніпропетровська-Рівненська обл.), ІІ місце - Лобач Катерина (Рівненська обл.);
  • вагова категорія понад 70 кг: І місце посіла - Юрченко Валерія (Харківська обл.), ІІ місце - Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

Чемпіонами та призерами даних змагань серед чоловіків стали:

• вагова категорія до 50 кг: І місце посів - Семченко Денис (Харківська обл.), ІІ місце - Кукса Максим (Рівненська обл.), ІІІ місце - Несенчук Олександр (Рівненська обл.);
  • вагова категорія до 55 кг: І місце посів - Сірко Дмитро (Рівненська обл.), ІІ місце - Свирид Павло  (Рівненська обл.);
  • вагова категорія до 60 кг: І місце посів - Шаблій Олександр (Рівненська обл.), ІІ місце - Трубецький В'ячеслав (Рівненська обл.);
  • вагова категорія до 66 кг: І місце посів - Харава Давид (Дніпропетровська- Рівненська обл.), ІІ місце - Бояновський Ігор (Волинська обл.), ІІІ місце - Бутенко Андрій (Харківська обл.), ІІІ місце - Дехтярьов Ігор (Донецька обл.);
  • вагова категорія до 73 кг: І місце посів - Котенко Сергій (Київська обл.), ІІ місце - Гаврись Євген (Рівненська обл.), ІІІ місце - Мурдза Дмитро (Тернопільська обл.);
  • вагова категорія до 81 кг: І місце посів - Косінов Олександр (Рівненська обл.), ІІ місце - Юркевич Ігор (Тернопільська обл.), ІІІ місце - Бердар Микола (Івано-Франківська обл.), ІІІ місце - Довгалець Валерій (Рівненська обл..);
  • вагова категорія до 90 кг: І місце посів - Назаренко Олександр (Рівненська обл.), ІІ місце - Ільніцький Костянтин (Вінницька обл.);
  • вагова категорія до 100 кг: І місце посів - Помінов Олександр  (Рівненська обл.), ІІ місце - Мороз Богдан (Івано-Франківська обл.);
  • вагова категорія понад 100 кг: І місце посів - Марченко Юрій (Дніпропетровська обл.), ІІ місце -  Горобець Василь (Тернопільська обл.), ІІІ місце - Пляцко Юрій  (Одеська обл.), ІІІ місце - Озарчук Сергій (Рівненська обл.).

Вітаємо чемпіонів та призерів чемпіонату України з дзюдо та бажаємо їм наступних перемог у спорті та в житті.