23242526272829
3031

Українські пауерліфтери увійшли в трійку найсильніших світу Надіслати електронною поштою
19.02.2016
Останній день змагань кубку світу з пауерліфтингу, що проходив з 15 по 19 лютого у м. Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати, став вирішальним для багатьох команд, які брали участь у цьому важливому міжнародному форумі, адже саме цей день вніс кардинальні зміни у прикінцеву турнірну таблицю змагань.  Не зважаючи на те, що українці впродовж кількох змагальних днів обіймали другу сходинку кубку світу, у фіналі, на жаль, стали третіми. Команда Ірану в останній день змагань стрімко вирвалась вперед і стала другою за кількістю золотих нагород (3 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медалі), безсумнівним лідером кубку світу стала команда Єгипту (10 золотих, 4 срібні та 2 бронзові медалі). Втім, національна збірна команда України з пауерліфтингу виступила надзвичайно потужно: у її доробку - 9 нагород, серед яких 2 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі та третя позиція в світі за кількістю золотих медалей та друга  - за загальною кількістю нагород. Завтра зранку, о 8 годині, команда прибуває в Україну.

Чемпіони та призери кубку світу-2016 з пауерліфтингу

Золоті нагороди:

• Широколава Тетяна (вагова категорія до 61 кг)

• Шевчук Мар'яна  (вагова категорія до 55 кг). Її успішна спроба 109 кг стала не тільки золотою нагородою серед дорослих та юніорів, але й рекордом світу серед юніорів

Срібні медалі:

• Топоркова Раїса(вагова категорія до 45 кг)

• Хвалінський Сергій (вагова категорія до 54 кг)

• Копійка Марина (вагова категорія до 41 кг)

• Соловйова Лідія(вагова категорія до 50 кг)

Бронзові нагороди:

• Кумейко Аліна (вагова категорія до 73 кг)

• Крюков Антон (вагова категорія до 97 кг)

• Семенюк Любов (вагова категорія до 79 кг)