17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

Тенісисти-паралімпійці повернулись в Україну з 15 медалями та першим місцем турніру Lignano-2016 Надіслати електронною поштою
22.02.2016
Потужно завершили змагання українські паралімпійці у настільному тенісі, котрі захищали честь нашої держави на міжнародному турнірі Lignano Master Open 2016. У доробку національної паралімпійської збірної команди з настільного тенісу 15 медалей: 5,5 золотих, 4 срібні та 5,5 бронзових нагород та перше місце цього турніру.

Чемпіонами міжнародного турніру в індивідуальних змаганнях стали: Єзик Олександр,  клас 2,  Косміна Наталя,  клас 11, Дідух Віктор,  клас 8.

Литовченко Марина, клас 6, Попов Михайло, клас 7, Вальдес Катерина,  клас 7 - вибороли  срібні нагороди.

Почесні бронзові медалі завоювали: Ходзинська Антоніна,  клас 6, Петрунів Василь,  клас 3,  Ніколенко Максим,  клас 7, Май Іван, клас 8.

Гусев Ю.О.

В командних змаганнях перемогли: Дідух Віктор у парі з Ніколенко Максимом (командні по 8му класу); Єзик Олександр у парі з Петрунів Василем (клас 3) - золоті нагороди.

Литовченко Марина у парі з Клименко Юлією (клас 6-7) - срібна медаль, Вальдес Катерина у парі з Ходзинською Антоніною (клас 6-7) - бронзова нагорода.

Навроцький Андрій у змішаний командні із бельгійцем Флоріан Ван Акер (клас 11) - золото. Карп Віктор у змішаній команді із росіянином Олександром Есауловим (клас 7) - бронза.

Косміна Наталя у змішаній команді із росіянкою Марією Чудіновою вибороли перше місце, але, на жаль, цей результат не йде у командний залік через недостатньої кількості команд-учасниць серед жінок класу.